Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=209)
+--- Wątek: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? (/showthread.php?tid=42331)



Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - _Piotrek_ - 10-12-2016 15:35:53

Cześć!
Bawię się w remont kolejnego roweru, tym razu typu Jubilat na kołach 24" i zależy mi (o ile jest to z ekonomicznego punktu widzenia opłacalne!) na chromowaniu kilku(nastu?) części do mojego jednośladu, tj.
  • kierownica
  • mostek
  • sztyca
  • obręcze
  • korba

Gdzie mógłbym tego dokonać w Krakowie i jaki byłby koszt? Niestety, części są w takim stanie, że garażowe metody nie zadziałają. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam


RE: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - bartosz1907 - 10-12-2016 16:32:44

w Krakowie jest firma TECE o ile pamiętam przy ul. Nad Drwiną ( koło Urzędu Celnego). Wg mojej oceny jakość wykonania chromów jest bardzo wysoka ( 10/10) natomiast ceny mają niestety delikatnie mówiąc słone...wyceniają indywidualnie, trzeba podjechać i pokazać co się ma do zrobienia...


RE: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - wnusiu94 - 10-12-2016 20:01:19

Jakiekolwiek chromowanie części ze składaków jest nieopłacalne, lepiej szukać innych w dobrym stanie.


RE: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - _Piotrek_ - 10-12-2016 20:05:00

wnusiu94, o taką odpowiedź mi chodziło. Tym bardziej nie zależy mi na oryginalnych częściach, gdyż nie jest to zabytkowy jednoślad. Dziękuję za pomoc i temat do zamknięcia Smile


RE: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - romet3kolory - 10-12-2016 23:09:14

(10-12-2016 15:35:53)_Piotrek_ napisał(a):  Cześć!
Bawię się w remont kolejnego roweru, tym razu typu Jubilat na kołach 24" i zależy mi (o ile jest to z ekonomicznego punktu widzenia opłacalne!) na chromowaniu kilku(nastu?) części do mojego jednośladu, tj.
  • kierownica
  • mostek
  • sztyca
  • obręcze
  • korba

Gdzie mógłbym tego dokonać w Krakowie i jaki byłby koszt? Niestety, części są w takim stanie, że garażowe metody nie zadziałają. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

pokrycie chromem obręczy 27" to koszt +/- 150 złotych (pytałem w 2 miejscach)


RE: Chromowanie w Krakowie - gdzie, jakie ceny? - wnusiu94 - 11-12-2016 00:22:13

(10-12-2016 20:05:00)_Piotrek_ napisał(a):  nie jest to zabytkowy jednoślad

Niech całe forum te święte słowa sobie zapamięta, albowiem ten Pan dobrze i prawdę prawi.
BTW - ostatnio kupiłem za 20zł Jubilata z idealnymi chromami, także naprawdę koszt chromowania a kupna używek jest niewspółmierny. A - i nie sugeruj się cenami z allegro.
Zgodnie z życzeniem temat zamykam.