Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=193)
+--- Wątek: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina (/showthread.php?tid=41848)

Strony: 1 2


RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Richard - 16-10-2016 21:28:57

przymiarki, skoro piasta biegowa to i manetka jakaś musi być Tongue



RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Duduś - 16-10-2016 22:42:40




RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Paweł13 - 17-10-2016 00:57:52

Zauważyłem pewną zależność i ukryty ład w każdym z projektów.
-okazyjne kupno roweru/ramy
-snucie planów o doprowadzeniu do pięknego oryginalnego stanu
-chwilowa wymiana kilku części na jakieś podobno lepsze
-nic do siebie nie pasuje więc trzeba zrobić customa a nie jakaś nudna seria
-części średnio pasują i są trudy z montażem bo każda z innej parafii
-rama w jakiś dziwny sposób nie nadaje się do niczego więc ląduje w kącie garażu
-trafia się kolejna fajna rama do kustom prodżektu lołryder
-karuzela kręci się dalej tak już z kilka lat a na ścianie w garażu kończą się miejsca na zwłoki po prodżektach


RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Richard - 17-10-2016 12:39:10

Ty tak to widzisz i wiesz co? Mam to gdzieś nie mój problem


RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Jurasik201 - 18-10-2016 00:22:55

jak ty kozak


RE: Nie pij wódy nie pij wina kup se rower - Ukraina - Richard - 23-10-2016 17:45:11

prawdopodobnie te piasty wylądują w Ukrainie na dobre, małe przymiarki Tongue i wiem że z przodu będą problemy z zamontowaniem, tył bez zarzutów








powiedziałem "prawdopodobnie", bo potrzebuje jeszcze jedną tylnią piaste bębnową SA do innego rowera i nie umiem sie zdecydować do czego założyć czy tu i poczekać aż znajde do tamtego czy na odwrót(może ktoś odradzi? bezradny )