Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorynka od Andrzeja - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Motorynka od Andrzeja (/showthread.php?tid=41072)

Strony: 1 2


RE: Motorynka od Andrzeja - endriuRC - 30-07-2016 23:50:18

(30-07-2016 23:36:34)Buka napisał(a):  Tylko to wgniecenie i tak będzie wymagało darcia lakieru papierem ściernym, szpachlowaniem i lakierowaniem od nowa, a taka poprawka będzie pewnie widoczna. Przecież motorynka ma chyba najmniej elementów blacharskich z wszystkich Rometów- dlaczego po prostu jej nie rozkręciłeś i nie pomalowałeś tego? Zwłaszcza dotyczy to śrub na lagach i wahaczu, bo jeżeli dojdzie do sytuacji, że będziesz musiał ściągać zawieszenie to lakier się po prostu odłupie dookoła, nie mówiąc już o problemach z odkręceniem. I sam klosz lampy... Tak ciężko było te 2 śruby odkręcić jeżeli już malowałeś w ten sposób? Albo zabezpieczyć choćby gazetami i taśmą malarską, żeby ta budżetowa "renowacja" choć trochę wyglądała, że nie robiona na odwal się? (obszprejowana lampa, silnik i nawet opona). Nie mam nic do malowania szprejem (chociaż w przypadku motoroweru kłóciłbym się, że to odpowiednie wyjście, bo lepiej poczekać i odłożyć pieniądze na lakier pod pistolet), ale jeżeli i tak ma być w zimie malowana to po co było marnować pieniądze? I dokładać sobie roboty?



Źle zrobiłem sam wiem, ale cóż człowiek uczy sie na błędach moja 1 poważna "przyjaźń" z rometem.


RE: Motorynka od Andrzeja - endriuRC - 01-08-2016 14:05:02



Dzisiaj dotarła do mnia paczuszka z G moto Smile


RE: Motorynka od Andrzeja - endriuRC - 18-08-2016 22:08:16

Sprzedam lub wymienie motorynke na ogara 205 tel 575970317