Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) (/showthread.php?tid=38580)



Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 14-01-2016 22:48:41

Witam, posiadam maluszka (106 tyś km przejechane) jak w tytule z ważnym OC do czerwca i umową na siebie. W maluszku (wymieniłem)

-Uszczelka głowicy (regulacja zaworów i dokręcenie dynamometrem)
-Uszczelka pod pokrywą zaworów, miską olejową
-Świece
-Przewody wysokiego napięcia
-Jest gaźnik po regeneracji (około 100 zł kosztował) z plombami bez luzów na przepustnicy, maluszek chodzi idealnie na luzie i spalanie około 6,4 litra i mniej.
-Filtr powietrza i paliwa nowy
-Nowy wydech i obejmy (to widać)
-Cylinderek hamulcowy tylny lewy i przewód sztywny, odpowietrzyłem cały układ hamulcowy, wymieniłem płyn hamulcowy, hamuje z piskiem opon.
-Nasmarowałem towotnicą zwrotnice
-Olej wymieniony bo przed tym małym remontem uciekał spod głowicy.
-Tylną belkę osadziłem na nowych śrubach.

Nadkola od środka pod tapicerką zdrowe. Zdjęcie dołu zrobię na kanale.


Co jest do zrobienia?
-nawiew ciepłego nie wieje zbyt dobrze, głównie czuć go w okolicach gałki biegów.
-ma troszkę rdzy na nadkolach ale nie jakoś dużo
-zamek w drzwiach nie działa na kluczyk, jedynie od środka
-wnętrze jest trochę zużyte
-wymienię na swój koszt zderzak tylny bo przy cofaniu walnąłem w hak auta z tyłu i popękał
-środek auta jest niezbyt zadbany

Jutro wracam do domu i wrzucę zdjęcia.

Jestem z okolic - Łuków (Lubelskie) i ewentualnie mogę maluchem dojechać do 100-150 km jak ktoś się zdecyduje
Tel 504 555 61dwa Tomek. Jak nie odbiorę to odpiszę sms lub oddzwonię


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 16-01-2016 14:24:14

Motorynka jaka mnie interesuje powinna być na chodzie i mieć dokumenty na właściciela obecnego lub umowę kupna sprzedaży podpisany przez poprzedniego właściciela. Nie musi mieć OC. Najlepiej gdyby miała choć jeden przegląd zrobiony to by znaczyło, że wszystko się zgadza, numery itd.
Ogólnie chodzi o to, żeby dało się ją zarejstrować.

Maluszkowi nie zrobię w tym tygodniu przeglądu bo brat kupił zły zderzak :/ i nie pasuje. Musi kupić właściwy i w następny weekend zamontujemy.
Od spodu maluszek jest dosyć dobrze zabitexowany.
W bagażniku podnośnik oryginalny, koło zapasowe, akumulator po tygodniu w garażu odpali.

Zdjęcia malucha
http://imgur.com/a/w0J7G










RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 16-01-2016 16:28:30

Film:
https://www.youtube.com/watch?v=qH-Xwti3aAc&feature=youtu.be


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 17-01-2016 14:58:22

Rozważę też zamianę na rometa pony pro 50 zarejestrowanego


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Damian0 - 17-01-2016 14:59:09

Mam motorynke bez silnika


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 17-01-2016 16:41:36

Posiada dokumenty? Silnik dokupić po remoncie to nie problem. Jaki stan reszty?

Podpis od moderatora trochę mnie zastanawia....


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - romeciak - 17-01-2016 18:13:11

Zawsze warto się spytać więc mam takie pytanko chciał byś go sprzedać czy tylko zamiana wchodzi w grę ? Ewentualnie mogę dorzucić ogara 200 z dokumentami na chodzie... skąd jesteś ? :-)


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - VRka :D - 17-01-2016 18:47:54

(17-01-2016 14:59:09)Damian0 napisał(a):  Mam motorynke bez silnika

W d**sko sobie ją wsadź osuszcie Smile


Tomaszabc

Wiele ludzi przejechało się na tym krętaczu


RE: Fiat 126p EL 97r na motorynkę z papierami do remontu (lubelskie-mazowieckie) - Tomaszabc - 17-01-2016 23:41:22

Romeciak- trochę daleko od Ciebie bo 550 km Smile z Lubelskiego Łukowa.
Maluszkka wyceniam na 1350 zł. Moim zdaniem rozsądnie choć dla mnie najlepsza byłaby wymiana.
Tu jest przykład bardzo podobnego:
http://olx.pl/oferta/fiat-126p-CID5-IDdvCVz.html#2e8829b63b

Mój jest pod pewnymi względami lepszy (mechanicznie zapewne) a pod pewnymi gorszy (wygląd)
Włożyliśmy z bratem w maluszka 300 zł w części + około tydzień grzebałem po kilka ładnych godzin.
Pierwotnie robiłem maluszka dla brata ale okazało się, że on jako młody kierowca będzie płacił minimum 1050 zł OC.
Nikt nie chce zarejestrować na siebie żeby on jeździł a on też chciałby coś lepszego (dostał maluszka na 18-stkę od kolegów).

Teraz czekam na zderzak żeby zrobić przegląd
http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-fiat-126p-maluch-i5922981300.html