Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
rejestracja z pękniętą tablicą - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: rejestracja z pękniętą tablicą (/showthread.php?tid=3848)



rejestracja z pękniętą tablicą - kadetmen - 17-03-2012 01:09:41

Może w dalekiej przyszłości będę rejestrował kadeta , dowód mam ,umowę kupna sprzedaży też mam , tablice mam tylko ona jest pęknięta (2 połówki )
i własnie czy będę mógł go tak zarejestrować ?


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - Przemek - 17-03-2012 01:52:57

Skrec ja prowizorycznie. Oni i tak ja wyrzuca... Moze przejdzie.


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - MrF4k - 17-03-2012 10:00:24

powinno przejść możesz nawet dać połówki oni i tak to wyrzucają. Możesz też tablicy nie dawać tyle ze musisz na kartce napisać ze zgubiłeś.


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - Jacuś16 - 17-03-2012 13:01:31

No napewno nie będziesz miał z tego powodu żadnych większych problemów przy rejestracji Big Grin Bo przecież i tak nową tablice będziesz kupował a ta idzie do utylizacji Shy


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - zbydrze - 17-03-2012 15:00:43

U nas na ciągnikach były tablice przecięte specjalnie i też nie ma problemu. Były przecięte, bo w czasach PRL wydziale też mieli kryzys i nie mieli kwadratowych, tylko te długie, no to brzeszczot i gitara.

To taka ciekawostka.


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - maly - 17-03-2012 22:28:33

My jak kupiliśmy ciągnik (2001) to jak trzeba było zarejestrować, to wymagali tablicy. A że był kupiony od handlarza, to trzeba było szukać u niego "na złomie" tej tablicy. Była czarna, ale jakaś wersja z plastiku(?). Nie miała jednej liter, odpadła, ale przyjeli.


RE: rejestracja z pękniętą tablicą - Leśnik - 20-03-2012 21:04:43

tablicy może być nawet taki mały kawałem ważne żeby coś z niej zostało tak mi powiedziano jak bez tablicy chciałem zarejestrować ale się udało Smile