Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jaki był Wasz ten mijający Rok - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Jaki był Wasz ten mijający Rok (/showthread.php?tid=38380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - plusminus - 02-01-2017 15:41:47

Patrząc na ten rok, który już był, to nie był on udany, zacząłem od operacji kręgosłupa, 3 miesiące wyjęte z życiorysu, Następnie zaczynałem od lekkich robót, podłapałem jedną pracę, drugą, zostałem na dłużej w warsztacie samochodowym. W sierpniu zakończyłem swój związek po ponad dwóch latach i wprawdzie wtedy odżyłem. Postanowiłem, że założę firmę i od tamtego czasu dążę do tego i jestem coraz bliżej. Kończąc stary rok miałem dla siebie postanowienia, aby dobić do swojego celu założenia firmy oraz do zmiany samochodu. Więcej nic nie oczekuję od tego roku.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Chmielu17 - 02-01-2017 17:53:13

U mnie ten rok nie był taki zły, ale mógłby być lepszy.
Z początku roku tylko pamiętam drifty Polonezem z innymi kolegami też w autach marki FSO :F.
W czerwcu kupiłem Ogara 200, znacznie za niego przepłacając. Dostałem reprymendę od szefa za to, że przystawiam się do jego "szwagierki". Od niej dostałem spektakularnego kosza, z resztą pierwszego w życiu i trafiłem do "friendzony". Niecałe dwa tygodnie później kupiłem wymarzoną Zastavę Mediteran. Chyba,to było na otarcie łez. Big Grin
Na jesieni wnerwiłem się na pracodawcę i się zwolniłem z kebaba. Później szukałem pracy, ale z mizernym skutkiem. Szef namawiał mnie na powrót, ale się nie zgodziłem.
Pod koniec roku stwierdziłem, że muszę o tej dziewczynie zapomnieć i postanowiłem w tym nowym roku znaleźć jakąś branżę, by rozkręcić własny interes. Praktycznie dzień przed sylwestrem kupiłem całkiem okazjonalnie dwa przednie fotele IG Standardy z Poloneza, więc uważam to też za sukces, w międzyczasie wyczaiłem całkiem fajne AM6 do mojego Rometa, więc może w tym nowym roku w końcu nim wyjadę.


Podsumowując, gdybym nie popełnił paru błędów, to byłby naprawdę dobry rok.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - KeiSangi - 02-01-2017 19:17:58

nic nie zrobiłem w tym roku oprócz jakichś głupot, ogólnie porażka
przejechałem ogarem może 15km, nic nie zrobiłem mechanicznego


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - kacperszkudlarek - 31-12-2017 19:53:26

Mały odkop. A więc tak ten rok był taki normalny, czyli wzloty i upadki. Takie najważniejsze momenty z mijającego roku:
1.Styczeń-Pierwsza przejażdżka Rometem Ogarem 205 1987r.
2.Luty-Sprzedaż Zetora 4911... Kupno Wózka widłowego Takraf DFG 1002.
3.Marzec-...
4.Kwiecień-...
5.Maj-Pierwsze zakupy przez internet czyli kupno silnika 023 i pierwsze zakupy od naszego forumowicza.
6.Czerwiec-Początek porządnych prac nad motorowerem moich marzeń czyli Rometem 2375 Big Grin.
7.Lipiec-Operacja taty i pierwsza przejażdżka moim Rometem 2375 jak i pierwsze naprawy jego.
8.Sierpień-Pierwsze zarobione przez mnie pieniądze.
9.Wrzesień-Znalezienie Radia unitra beskid, zapoczątkowanie pasji do starych radii.
10.Październik-Kupno dwóch radii unitra (Unitra śnieżka R-206, Unitra Ania R-612)
11.Listopad-14 Urodziny i zdobycie trzeciego medalu w biegach.
12.Grudzień-...
Co najważniejsze, ten rok był bezpieczny z czego bardzo się cieszę.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - nie_mientki - 31-12-2017 22:27:53

Ja na nic nie miałem czasu. Jedynie przytyłem. W przyszłym roku muszę nieco się ogarnąć, i wziąć się za Uaza i Rometa.

Aha. I zmieniłem A4 na Outlandera, nawet nie miałem czasu się pochwalić.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - bkrukl - 31-12-2017 23:07:13

Dostałem Rometa Polo, kupiłem Daelim Daystar, zrobiłem gitare, pierwszy raz grałem na weselu, zgubiłem tysiąc złotych....
Nie było tak źle...


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - joozek - 31-12-2017 23:25:29

Och jaki to był rok? .... szybki, szalony i pracowity Smile
Z moich projektów udało się dokończyć, jedynie oba Sporty 2361 i 2350-2 Blush
Na ukończeniu już na kolach; stoi 2330, bez kół Romet 100, a w całkowitej rozsypce jest T-1.
Wszystkiemu winny ... czas, a właściwie jego brak Huh
Pracowity i bardzo intensywny czas, rozpoczął się w sierpniu. Od tego czasu odrestaurowałem ponad 40 kpl amortyzatorów ze sprężyną na wierzchu, około 25 kpl amortyzatorów do Komara i co najmniej 10 kpl do T-1.
Przednich zawieszeń z lagami nie policzyłem szczegołowo, ale gdzieś z 30 szt, a o zestawach wahaczy pchanych do Komara, nie wspomnę Smile Gdybym miał ich więcej, to zrobiłbym, jeszcze więcej Tongue
Do tego Komary 2 i 3 i T-1, po jednej sztuce, niemal od podstaw.
I to wszystko w tym mijającym już Roku 2017 Big Grin
Motocyklowo - też nieźle, znów kilka zlotów zaliczyłem, w tym ten najważniejszy, na Końcu Świata Cool
Wprawdzie zdrowie i latka już nie te, ale jakoś to ogarniam Smile
Życzyłbym sobie i Wam, moi mili kolejnego roku 2018 i wszystkich następnych, równie udanych.

DOSIEGO ROKU - loveromet


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Adam104100 - 01-01-2018 00:08:04

W dalszym ciągu pozostałem takim samym przegrywem. Do tego doszła depresja i poczucie, że czego nie zrobię jest do dupy. tfwnogf dawał o sobie bardzo znać. Stuleja piekła mocno jak widziałem kilka rzeczy. Chyba to zdjęcie tłumaczy jak mocnym przerywem jestem.


A z pozytywów to zdobyłem email koleżanki, ale na więcej mnie nie stać, bo jestem zapryszczonym przegrywem.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - nie_mientki - 01-01-2018 00:15:55

Ale masz na miniaturce na tym screenie ładny avatar. To już coś.


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Adam104100 - 01-01-2018 00:19:21

Żodyn nie wie, że pożyczyłem go sobie od Ciebie. Żodyn!


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - K4rol - 01-01-2018 02:31:35

Dosięgnąć roku pany


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - axelbenq - 01-01-2018 03:00:16





"...higiena jedzenie praca jedzenie praca palenie proszki sen... ja******le k**wa..."


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Olekk - 01-01-2018 19:46:35

Ten rok był taki sam jak ubiegły , tylko więcej szrotów z pod znaku pegazaBig Grin


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Majerano - 01-01-2018 20:55:44

Ahh no średnio były w tym roku...
3 romety rozgrzebałem i jeszcze ani jednego nie złożyłem a ponadto wpakowałem się w składanie WSK, jeszcze nawet nie jeździ a już opłacalność tego przedsięwzięcia wynosi -100% Sad Były dni negatywne jak i pozytywne, doszło nawet do tego że chciałem wszystkie złomki po 100zł posprzedawać tak mnie wkur**iły... ale nastrój się poprawił gdy udało mi się ogarnąć ogarka 200 i przejeździł bezproblemowo do końca tego roku Big Grin Życzcie mi powodzenia żeby udało się te graty doprowadzić do porządku :F


RE: Jaki był Wasz ten mijający Rok - Kanilox - 01-01-2018 21:02:17

Jeśli chodzi o rok w sensie motoryzacyjnym no to był spoko, kilka fajnych dłuższych wycieczek, poza tym Simson praktycznie na co dzień, nic nie udało mi się wyremontować, stoją 4 motorki rozgrzebane i mało się dzieje. Wymarzone auto sobie w końcu kupiłem.
Chciałbym żeby ten rok był co najmniej tak dobry jak poprzedni.