Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jaki był Wasz ten mijający Rok - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Jaki był Wasz ten mijający Rok (/showthread.php?tid=38380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Jaki był Wasz ten mijający Rok - joozek - 31-12-2015 19:10:32

Jako, że mija Rok 2015, pora na jego małe podsumowanie.
Piszcie jakie Wasze plany zrealizowały się , a jakie nie.
Pochwalcie się swoimi sukcesami ew porażkami.
Ogólnie - jaki był dla Was ten 2015 Rok.

Jako pierwszy napiszę sam Big Grin

W mijającym roku .... chm, jakby tu napisać .... skończyłem 50 lat Huh - porażka.
Motocyklem przejechałem ok 4000 km, byłem na 2 zlotach forumowych, reszta to tzw latanie wokół komina Tongue Yamaha przez cały czas spisywała się nienagannie - sukces Big Grin
W tym roku kupiłem kilka nowych Robaków, w tym Komara 232 i 2350-2, Motorynkę, Polo i kilka innych Komarów. Kilka już sprzedałem, w tym i WSK Tongue - same sukcesy, zwłaszcza, że ta ostatnia poszła za 2,5 kzł Tongue
Z wyremontowaniem nowych Robaków też całkiem nieźle; Ogar 205, Pegaz 750 i na ukończeniu; Pony M-2 i Polo-760. Pegaz 750 popsuł mi trochę nerwów, jak i siedzenie do Pony - no cóż życie Huh było, minęło.
Co tam jeszcze? ... a no byłbym zapomniał - zrobili mnie na zielono - czy to sukces, czy porażka? - nie mam zdania.
To chyba wszystko - ciągle poznaję nowych ludzi, w tym dla mnie, całkiem nową rasę - gimnazjalistów Smile - których pieszczotliwie nazwałem - kurczakami - SUKCES aha, jeszcze jedno; benzyna i ON tanieją Big Grin
Prywatnie, bez zmian; pracuję i dorabiam na te moje Robaki. Do emerytury jeszcze trochę zostało Confused zdrowie jest, więc jak to mówią; byleby do wiosny.
Kończąc ten przydługi wątek -
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM 2016 - by był lepszy urodziny2


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Petronas - 31-12-2015 19:16:43

Ty 50 ja 20 Wink

2015 jak najbardziej na plus

Skończyłem szkołę., zdałem maturę i egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

Studniówka >> Coś tam pamiętam :F

Trochu imprezowałem, trochę pracowałem i piłem od czasu do czasu

Z motorków to byłem w Ustrzykach MR 2375

Było zaajebioza!

A tak to se jeździłem po wioskach, po złomowiskach

Ok, Najlepsiejszego i do siego! Smile


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - jurek_j - 31-12-2015 19:18:17

Coś mi się wydaje że będzie to wspaniały wątek w dziale trudne sprawy, ale nie będę zapeszał...

Żeby nie było, że się tylko czepiam, to też posmęcę, co mi tam...

Mijający pomaluśku 2015r przyniósł kilka porażek, ale też i sukcesów:
- obroniłem tytuł inżyniera kończąc jednocześnie pierwszy stopień studiów,
- mimo pierwotnego złego wyboru trafiłem na studia magisterskie na tą uczelnię, na którą chciałem,
- udało mi się znaleźć fajną pracę w wielkiej fabryce, a potem zmienić na lepiej płatną,
- póki co to chyba w tym roku najwięcej najeździłem km najeździłem 125p w porównaniu do poprzednich lat,
- pojechałem jawą 250 na woodstocka i nawet udało mi się spełnić jedno z mniejszych marzeń w postaci snu na jawie... Big Grin,
- udało mi się spełnić postanowienia noworoczne - nadal nie ważę więcej niż 100kg i fiat nie pali ponad 20l/100km - no i jak tu się nie cieszyć, skoro znów mi się udało?! Big Grin.

Oby było przynajmniej tak jak jest, to będzie milusio.


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - stopek126p - 31-12-2015 19:18:49

W tym roku kupiłem sobie 2 komary rower reksio skonczyłem 25 lat miałem skońcczyc mojego rumpla czerwonego ale sie nie udało czyli jak zawsze nudny rok jak dla mnie


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - fosa - 31-12-2015 19:22:52

A ja w tym roku we wrzesniu poszedlem do nowej szkoly, rozpoczęłem ksztalcenie średnie. Kupilem w tym roku simsona s51 na zlomie, komara 2352 jak za darmo od kumpla z nowej klasy. Ogólnie uważam ten rok za średni bo utracilem tez ukochaną osobę ale jest dobrze. Udanego sylwestra Wink


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - VRka :D - 31-12-2015 19:31:02

Taki rok....średnio :F


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - JGNZM - 31-12-2015 20:01:20

Cóż....
Kupiłem charta. To jako sukces. Jako porażka że kupiłem Charto-padło Sad
Ogólnie najlepszy zlot w Polsce czyli Rock blues i motocykle w Łagowie lubuskim Big Grin Zrobiłem prawo jazdy AM.
Straciłem mnóstwo kasy...


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Bartek - 31-12-2015 20:09:57

więc pora przyszła i na mnie..
Ten rok można powiedzieć był dobry i nie dobry.
Zacznijmy od dobrych stron

Znalazłem wymarzoną dziewczynę z którą jestem mega szczęśliwy (nie nie jest blondyną i ani nie ma rudych wlosow xD)
Kolejnym sukcesem było zdanie egzaminu E.6 i to na dość wysokim poziomie teoria a praktyka to banał.
Następnie wypad na olimpiadę do Częstochowy i zajęcie 16 miejsca w Polsce w dziedzinie mechatroniki
Byłem w anglii trochę kasy też przywiozłem a następnie trochę przewaliłem nad naszym pięknym polskim morzem Big Grin
Parę okazji miałem do kupienia gratów do Opla ale jednak zrezygnowałem Wink
Upchałem części z fiata za dobrą kasę Big Grin
Co do motoru na razie pustka i czeka aż coś przyciągnę kiedyś Wink

Do tych złych stron można zaliczyć
Małe problemy zdrowotne ale już jest wszystko okej
teraz klasa maturalna więc dość dużo kosztuje mnie to wszystko.. a chcę dość wysoko zdać maturkę
i tochyba tyle Big Grin

Szczęśliwego nowego roku ! Wink


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - zygu21 - 31-12-2015 21:07:09

JA dostałem Rometa Kadeta i jestem z niego zadowolony .
zarobiłem na kolędzie pieniądze na ogara 205 i to tyle


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - mr.Wueskowy - 31-12-2015 21:17:06

No cóż...

Kupiłem Wueske! Big Grin



A, i miałem spotkanie z Policją...


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Odrestaurator - 31-12-2015 21:23:57

W skrócie tragiczny, smutny itd. Najlepiej by było go wymazać z pamięci.
Kadeta sprzedałem (albo to było w zeszłym roku? :F), za to nabyłem na złomie komarka. Który dalej nie jest w pełni sprawnyBig Grin Następnym mega plusem był zakup po taniości simsona z papierami Smile ach jeździło się po lasach z motorynką kolegi.
Minusy to sprawy myślę nie nadające się na forum...


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - kacperszkudlarek - 31-12-2015 21:28:35

MARZEC - zarejestrowanie się, ZAKOŃCZENIE remontu zetora 7211 Smile
KWIECIEŃ - kupienie simsona i rozpoczęcie jego remontu Smile
MAJ - kupienie zetora 5211 Smile
CZERWIEC - zakończenie roku szkolnego i zakończenie 5 KL oraz zakupienie zetora 4911 Smile
LIPIEC - kupienie przyczepy THK 5, zakończenie malowania zetora 5211 i ŻNIWA Smile
SIERPIEŃ - zakończenie wakacji xd
WRZESIEŃ - rozpoczęcie roku szkolnego w 6 KL XD
PAŹDZIERNIK - rozpoczęcie budowy nowego, naszego domu i zakończenie remontu przyczepy THK 5 Smile
LISTOPAD - MOJE 12 URODZINY Big Grin
GRUDZIEŃ - zakupienie kolejnej THK 5 i zakończenie roku 2015 Smile
podsumować rok na forum ogólnie gitara (chociaż i tak tu nie jestem rok i tak XD) ogólnie dziękuje wszystkim co mi pomogli w moich sprawach i ogólnie Smile . Dziękuje też moim kolegom co mi czas zajmowali gdy mówiliśmy o zetorze i ursusie (Ci moi koledzy to DominiX i VRka Big Grin Smile ) Smile . Ogólnie dziękuje całej administracji i użytkownikom za wszystko Smile . Jednym słowem dziękuje za wszystko Smile . No co mogę życzyć na nowy rok dużo hajsu wesołego sylwestra noi żeby maszynki się nie psuły Smile . jednym słowem wesołego nowego roku Smile .


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Tomasso94 - 31-12-2015 23:32:24

Ja uznaje ten rok za całkiem udany Big Grin

Co najbardziej rzuca się w mojej głowie to to że sprzedałem jedną Astrę i kupiłem drugą, potem przypadkiem dokupiłem se 126p Smile Komara udało mi się doprowadzić do takiego stanu jak chciałem, wsiadam i jadę Big Grin Z moją babą przeżyłem kolejny rok od sylwestra do sylwestra i nadal się znosimy Big Grin Co do forum to też uznaje to za rok udany, na pewno sporo się rozwinęliśmy, od czasu wakacji jak co roku troszkę zwolnione obroty, ale już się odbijamy Big Grin I mimo tego że jestem uważany za największą fujarę internetów tutaj i nikt za mną nie przepada z Jurkiem na czele i mimo tego że zawsze ktoś ma mi coś do powiedzenia że jestem ten zły i niedobry i wszystko po mojemu... i mimo tego że wysłuchuje że np. nie_mientki zmienił przeze mnie płeć - Nadal was wszystkich uwielbiam Big Grin Forum to nie tylko ta strona i kawałek kodu, forum tworzymy my, użytkownicy Wink Szczęśliwego nowego misiaczki :*


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Jurasik201 - 31-12-2015 23:46:24

(31-12-2015 23:32:24)Tomasso94 napisał(a):  Ja uznaje ten rok za całkiem udany Big Grin

Co najbardziej rzuca się w mojej głowie to to że sprzedałem jedną Astrę i kupiłem drugą, potem przypadkiem dokupiłem se 126p Smile Komara udało mi się doprowadzić do takiego stanu jak chciałem, wsiadam i jadę Big Grin Z moją babą przeżyłem kolejny rok od sylwestra do sylwestra i nadal się znosimy Big Grin Co do forum to też uznaje to za rok udany, na pewno sporo się rozwinęliśmy, od czasu wakacji jak co roku troszkę zwolnione obroty, ale już się odbijamy Big Grin I mimo tego że jestem uważany za największą fujarę internetów tutaj i nikt za mną nie przepada z Jurkiem na czele i mimo tego że zawsze ktoś ma mi coś do powiedzenia że jestem ten zły i niedobry i wszystko po mojemu... i mimo tego że wysłuchuje że np. nie_mientki zmienił przeze mnie płeć - Nadal was wszystkich uwielbiam Big Grin Forum to nie tylko ta strona i kawałek kodu, forum tworzymy my, użytkownicy Wink Szczęśliwego nowego misiaczki :*

O jakim Jurku mówisz ? Big Grin


RE: Jaki był Wasz ten mijający 2015 Rok - Tomasso94 - 31-12-2015 23:48:35

Tym z _j na końcu oczywiście krejzi


:*