Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jak jej to powiedzieć ? :( - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Jak jej to powiedzieć ? :( (/showthread.php?tid=38360)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - TobsoneQ - 31-12-2015 14:53:44

Czekamy z niecierpliwością Big Grin


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Pompuś - 31-12-2015 15:35:26

Panowie, to żaden troll, naprawdę was o to pytałem i naprawdę istnieje taka kobieta i naprawdę mam taki problem Sad


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - VRka :D - 31-12-2015 15:49:30

Skoro zlewa to może ma kogoś? xd


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - TobsoneQ - 31-12-2015 15:53:40

No wiemy to ze ci na tej dziewczynie zależy


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Suwmiarka - 31-12-2015 16:14:28

No witam Smile
Dawno jużnie było takiego tematu Big Grin żeby w niecałe 2 dni powstało 12 stron
raterro - nie musisz czytać całego tematu - samo sedno tutaj Wink
(31-12-2015 00:38:16)Bartek napisał(a):  proponuję zrobić z tego reportaż .. Chłopak nie wie jak jej powiedzieć, kocha się w pięknej mało cycatej blondynie o imieniu L. Zdesperowany zwraca się do klubu rometowców by pomogli mu rozgryźć ten problem. Jako, że jest tutaj wielu znawców natury kobiecej zaczęli doradzac.. zaczęło się niewinnie później pan Damian doradził by lepiej jechał na Reni bo to taniej i skuteczniej. Po chwili doszło do walki bo Ignacy dodał, że lepiej by nie oszukiwał ludzi. Tak po burzliwych wymianach zdań doszło do sprzedaży opla Tomkowego ! jednak Tomek odnalazł samochód i okazało się, że Pompek chciał wyrwać swoją kochaną L i w niej zaruchać.. jednak plan został udaremniony i przyszedł czas na linę bo nasz kochany gość już nie ma siły żyć ! jednak jeden z zielonych zaczął temat o erekcji i tutaj się zaczęło.. Nasz bohater zwierza się nam, że podczas miłych słów jego pyton staje !! ;O teraz próbujemy dowiedzieć się ile ten pyton ma milimetrów !
na chwilę obecną tyle wiemy ! co godzinę będziemy państwa informować co się dzieje z naszym kochanym Pompkiem !
Trzymajmy kciuki za chłopaka !

Nie wiem co mam Ci poradzić - to prędzej mi przydały by sie rady niżeli ja miałbym w tej kwestii pomóc. Pamiętaj tylko - nic na siłe, na niekóre rzeczy trzeba długo czekać, by móc później być szczęśliwym. Na tym forum w dziale "Trudne Sprawy" nie szukaj porady bo i tak nie znajdziesz (powinieneś wyciągać wnioski z tematów swoich poprzedników, a było ich kilku...). Rób co sam uważasz za słuszne Smile Trzymaj się Wink


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Bartek - 31-12-2015 16:31:33

pisać pisałem na początku z sensem a później fakt popłynąłem i to bardzo Big Grin jak chcesz dobre rady wal na pw . postaram się pomóc


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - raterro - 31-12-2015 17:31:20

O kur przeczytałem całość, i mało płuc nie wyplułem, tak się uśmiałem. Nawet żem gugle opluł przy jednym poście (dokonać niemożliwego).
lejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejelejeleje


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Bartek - 31-12-2015 18:01:09

Może kiedyś coś zmontujemy ?Big Grin daleko do Ciebie nie mam Big Grin


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - raterro - 31-12-2015 18:12:39

Co masz dokładnie na myśli? Smile


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Bartek - 31-12-2015 18:31:03

Hmm jakaś parodie zrobić Big Grin zebrać grupkę ludzi i coś by się skleilo Big Grin np może to być coś takiego jak zacząłem pisać reportaże xD


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - raterro - 31-12-2015 19:26:07

byłoby spoko, ale byłoby ciekawe, jakbyś wbił do mnie Astrą F i zobaczyli to rodzice. Ich mina-bezcenne.


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - jurek_j - 31-12-2015 19:27:33

Andrzeju, pomyśl jak Bartek i jego rodzice zdziwiliby się, jakbyś wbił do nich Simsonem Awo Super Mega Szport!


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Bartek - 31-12-2015 19:51:57

Stary nie ma sprawy Big Grin jak wytrzeźwieje to mogę zajechac xD zresztą w niedziele będę w jechał przez łańcut xD


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - Marwerick - 31-12-2015 22:27:48

https://www.youtube.com/watch?v=p6Z-gsQLJjk


RE: Jak jej to powiedzieć ? :( - raterro - 01-01-2016 01:08:06

(31-12-2015 19:51:57)Bartek napisał(a):  Stary nie ma sprawy Big Grin jak wytrzeźwieje to mogę zajechac xD zresztą w niedziele będę w jechał przez łańcut xD

Do dziewczyny z tego co pamiętam, czy gdzieś indziej. Od łańcuta, to 15km jeszcze, ale byś nie miał po co przyjechać, bo AWO Super Uber Hiper Sport schowany pod prześcieradłem do wiosny Smile