Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Podobno Pegaz - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Podobno Pegaz (/showthread.php?tid=38018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-07-2016 15:07:10

Górną półkę pochromowałeś Rolleyes czy pomalowałeś :F
Tulei, osłon gumowych i opasek przedniego zawieszenia nie potrzebujesz?
Jak coś to PW, pakuj i wysyłaj do regeneracji
Cool


RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-07-2016 15:49:47

(05-07-2016 15:07:10)joozek napisał(a):  Górną półkę pochromowałeś Rolleyes czy pomalowałeś :F
Tulei, osłon gumowych i opasek przedniego zawieszenia nie potrzebujesz?
Jak coś to PW, pakuj i wysyłaj do regeneracji
Cool

Zaskoczę Cię Jozku Cool wypolerowalem Big Grin tulejki mi już wysłałeś kiedyś, gumowe osłony i opaski odswieze i będą latać kolejne 40 lat Big Grin jak coś będę potrzebował będę walił do Ciebie jak w dym Big Grin


RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-07-2016 20:41:49

Wyglda fajnie. Daj więcej zdjęć.


RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016 10:13:06

Mariusz, zdjecia beda jak bedzie co ogladac, narazie to poskrecalem to co jest zeby myszy nie poroznosiły Big Grin a w tym tygodniu na srodku drogi znalazlem to
[attachment=12924]


RE: Podobno Pegaz - Rafku - 15-07-2016 10:38:31

Ta półka nie będzie gnić? W końcu żeby coś wypolerować, trzeba zerwać wszystko - jak to załapie wody to będziesz miał rost, a nie 'poler' (słabo to wygląda)


Ten lakier to jakiś półmat? Czy rama jeszcze nie polakierowana?


RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016 13:27:23

(15-07-2016 10:38:31)Rafku napisał(a):  Ta półka nie będzie gnić? W końcu żeby coś wypolerować, trzeba zerwać wszystko - jak to załapie wody to będziesz miał rost, a nie 'poler' (słabo to wygląda)


Ten lakier to jakiś półmat? Czy rama jeszcze nie polakierowana?

Szczerze to o półce zapomniałem, miała być wypolerowana i polakierowana ale tak jak mówisz pasuje jak garbaty do ściany, finalnie będzie w kolorze budy Big Grin a lakier skończony i na żywo świeci się jak psu torba Big Grin zastosowałem podkład+baza(czerwień meksykańska)+coś jak perła ale podobno lepszy efekt+2 warstwy lakieru Big Grin myśle że bedzie się trzymać, a jak nie to zrobi sie jeszcze raz Tongue


RE: Podobno Pegaz - joozek - 16-07-2016 01:46:58

miały być zasieki ... pfu ... zacieki Big Grin
czekamy na więcej fotek


RE: Podobno Pegaz - krystian - 28-01-2018 00:31:48

Dobry wieczór Big Grin wstyd ale od ostatniego wpisu, kompletnie nic nie zrobiłem z Romecikiem Sad nie licząc tego, ze zapakowałem i wyniosłem na strych. Nie rdzewieje, nie jeździ, narazie czeka na swoją kolej Big Grin ale spokojnie, mam nadzieję, że ożyje nim to forum umrze i będę mógł zaprezentować "Polgaza" w pełnej okazałości Big Grin