Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nowy p.o. admin - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Nowy p.o. admin (/showthread.php?tid=37653)



Nowy p.o. admin - nie_mientki - 05-11-2015 12:25:55

Czyli ja

Kilka spraw, które niczym duda planuję zrobić w pierwszym okresie rządów.

1. Już w zasadzie dopięta. Dzięki tytanicznej pracy kłejka tematy pisane według starego podziału na modele wylądowały w nowych działach silnik-zawieszenie-rama-inne. Ponieważ motorowery konstrukcyjnie nie różnią się tak bardzo ten podział wydaje mi się naturalniejszy. Jako minus dodam, że wiele wskazuje na to, iż przy przenosinach i usuwaniu działów część tematów(głównie starych i nieposortowanych) wyleciało w kosmos. No trudno. Będzie się trzeba trochę spiąć i zamiast "było milion razy" pisać "było pół miliona razy"

2. Planuję zebrać materiały i utworzyć solidny dział download. Podobno serwer wytrzyma, tak więc wszystkich proszę o przeczesywanie dysków twardych w celu znalezienia możliwie dużej kolekcji książek/katalogów/instrukcji. Temat odpalę wkrótce

3. Ponieważ dział rowerów sportowych powoli się rozrasta pewnie ktoś z możliwie dużą wiedzą merytoryczną dostanie tam możliwość moderacji. Kandydatów już mam, funkcja bardziej prestiżowa niż wiążąca się z pracą, ale kiedyś tak samo mówiliśmy o Wnusiu i jego składakach.

Sugestie i uwagi mile widziane.


RE: Nowy p.o. admin - TobsoneQ - 05-11-2015 14:08:03

Ja sie zgadzam na te zmiany

A mogło by być tak że do każdego działu np.sprzedam oddam dać moderatora Smile


RE: Nowy p.o. admin - kacperszkudlarek - 05-11-2015 15:58:15

jo mówie OK Smile


RE: Nowy p.o. admin - Jurasik201 - 05-11-2015 17:17:22

No fajny pomysł Wink


RE: Nowy p.o. admin - Emikel - 05-11-2015 19:29:07

Zmiany, zmiany, zmiany... Naprawcie wyszukiwarkę. Sprecyzujcie ją ogarnijcie ograniczenie znaków bo nie da się szukać: WFM, ryś, żak itd.

No zgadzam się na zmiany


RE: Nowy p.o. admin - jurek_j - 05-11-2015 20:03:13

Mam instrukcję na laborki z termodynamiki. Gdzie mogę ją wrzucić?


RE: Nowy p.o. admin - raterro - 05-11-2015 22:43:29

Mam książkę "Jeżdżę Volkswagenem Garbusem" może być? Big Grin


RE: Nowy p.o. admin - Petronas - 05-11-2015 22:46:37

Świetnie, tylko szkoda że nie odpisujesz na PW Wink


RE: Nowy p.o. admin - nie_mientki - 05-11-2015 23:06:43

(05-11-2015 20:03:13)jurek_j napisał(a):  Mam instrukcję na laborki z termodynamiki. Gdzie mogę ją wrzucić?

Do kosza, wszak ponoć tytuł już zdobyty.


RE: Nowy p.o. admin - JGNZM - 06-11-2015 02:00:06

Moim zdaniem powinno być więcej ludzi do moderacji działu ogólnie rowerowego. Również do Romet Motors jak i Romet Bikes. Do dwóch pierwszych zgłaszam się na ochotnika bla bla bla itd. Tam chyba nie ma osobnych moderatorów o ile dobrze pamiętam?


RE: Nowy p.o. admin - Quake96 - 06-11-2015 02:07:54

A ja uważam, że trochę się niektórzy rozpędzają z tym podziałem.

O ile osobni moderatorzy w dziale rowerowym mają sens, bo tam towarzystwo jest "specyficzne" (bez urazy dla kogokolwiek Wink ) i ktoś z tej zgrai powinien mieć nad tym władzę, tak Romet Motors czy Romet Bikes to nawet moderowania specjalnie nie wymagają. Ile tam jest postów? W porównaniu do reszty forum to dosłownie garstka. Ogólni moderatorzy mogą spokojnie zapanować nad tymi działami.


RE: Nowy p.o. admin - nie_mientki - 06-11-2015 11:06:43

Jeśli działRomet Motors rozrośnie się do takiego stopnia że będzie to miało sens, oraz znajdzie się ktoś ogarnięty merytorycznie w temacie skośnych Rometów-nie widzę przeciwwskazań.

Może jeszcze powalczymy z rozdziałem odpowiedzialności konkretnych osób za porządek w określonych działach(konkurs, giełda, trudne sprawy Big Grin) ale to już się zobaczy.