Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F (/showthread.php?tid=37404)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - komarinho - 21-10-2015 18:12:44

solidnie zrobione ale tak jakoś nowocześnie, nie pasuje mi do rometa. Dałbym zwykłą czarną otulinę na kable Tongue


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Quake96 - 21-10-2015 19:15:52

Pierwotny plan zakładał zwyczajny czarny peszel, ale mieli tylko to, a było późno i nie miałem za bardzo czasu jeździć i szukać specjalnie innego peszla po sklepach. Poza tym taki wydał mi się spoko i myślę, że dobrze wybrałem. A to czy wygląda to nowocześnie czy nie to już myślę kwestia gustu. W Ogarze ciężko o nowoczesny wygląd a ja nawet tego nie chcę. Kocham ten sprzęt za jego prostotę.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - komarinho - 21-10-2015 21:29:25

Jak dla mnie taka otulina pasuje do tuningowanego simsona może ale to kwestia gustu Big Grin


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Quake96 - 21-10-2015 22:54:58

Tej, tylko nie Simsona :F


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - rumun - 22-10-2015 08:48:42

Opał zapalniczką ten oplot na końcach to ci nie będzie się siepał.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Quake96 - 22-10-2015 15:32:05

Miałem taki zamiar. Testowałem ten sposób na kawałku wolnego oplotu i zamiast się "skleić" to się spalał :F


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Rafku - 22-10-2015 16:01:01

Noo czerwony do pomarańczowego faktycznie lipa. To ja już bym wolał parcianą taśmą to poowijać.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Quake96 - 22-10-2015 16:56:17

Po to są peszle i oploty żeby robić to estetycznie a nie wszystko oklejać taśmą. Poza tym ten lakier nie jest pomarańczowy. To jest meksykańska czerwień, połączenie pomarańczy z czerwonym Wink

Poza tym wcale nie wygląda to źle. Na zdjęciach może i nie jest najlepiej, ale podkreślam, że w błysku flesza lakier robi się bardziej pomarańczowy niż w rzeczywistości a i oplot wyszedł trochę przekolorowany.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - komarinho - 23-10-2015 01:01:37

Przyznał byś się raz a nie uparcie swego bronisz Big Grin argumentujesz ze po to peszle ze Tobie się podoba ze ważne ze solidnie. Big Grin brzydkie i nie pasuje. Po prostu to zmień bo klimat ogarkowi się powoli psuje takimi detalami Wink


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Marwerick - 23-10-2015 01:13:43

(23-10-2015 01:01:37)komarinho napisał(a):  Przyznał byś się raz a nie uparcie swego bronisz Big Grin argumentujesz ze po to peszle ze Tobie się podoba ze ważne ze solidnie. Big Grin brzydkie i nie pasuje. Po prostu to zmień bo klimat ogarkowi się powoli psuje takimi detalami Wink

ale żeś się uwalił tymi peszlami ja też u siebie miałem peszle i co z tego ?


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - ananas - 23-10-2015 01:15:50

Najlepiej te kable opierdzielić lakierobejcą i tyla.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Marwerick - 23-10-2015 01:20:24

(23-10-2015 01:15:50)ananas napisał(a):  Najlepiej te kable opierdzielić lakierobejcą i tyla.

nie prawda najlepiej to kable posmarować smalcem i psu rzucić no ja bym radził uciąć te spekulacje co on dał, dał dobrze i tyle ja jak pisałem ja u siebie też peszle dałem i wszystko dobrze grało i nie zaginały się kable w środku.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - komarinho - 23-10-2015 10:47:15

Peszle są ok ale nie zapolowal na czarne Wink nie przyczepiam się tylko mówię że jest pod względem estetycznym zdymane i tyle bez żadnej złośliwości Big Grin


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Quake96 - 23-10-2015 15:51:21

(23-10-2015 01:01:37)komarinho napisał(a):  Przyznał byś się raz a nie uparcie swego bronisz Big Grin argumentujesz ze po to peszle ze Tobie się podoba ze ważne ze solidnie. Big Grin brzydkie i nie pasuje. Po prostu to zmień bo klimat ogarkowi się powoli psuje takimi detalami Wink

Do czego mam się przyznać? Że założyłem czerwony oplot bo nie było czarnego? Tak, zrobiłem tak bo uznałem, że czerwony też mi odpowiada. Przestań wiecznie wmuszać mi swoje zdanie. To Ty tutaj jesteś zawzięty nie ja. Czy ja Ci dyktuje co masz robić z Ogarem bo mi się nie podoba? No chłopie. Wygląd jest kwestią gustu, więc to, że Tobie nie trafia to w gust to nie znaczy, że mi też musi się nie podobać i jest brzydkie. Gdybym nie chciał takiego oplotu to bym go nie kupił no qr... Bez kitu jesteś jak twój koleszka, wszędzie masz do czegoś uwagi. Nie umiesz zrozumieć, że tak już będzie? A to czy Tobie się to będzie podobać to mi zwisa i powiewa. Ja tym będę jeździć i ja będę na to patrzeć.


RE: Oggie - Czyli kłejk popada w manię :F - Rafku - 23-10-2015 18:07:36

(22-10-2015 16:56:17)Quake96 napisał(a):  Po to są peszle i oploty żeby robić to estetycznie a nie wszystko oklejać taśmą.

Na prawdę instalacja po owinięciu parcianą taśmą wygląda aż tak tragicznie? Czy ty w ogóle nie wiesz o czym ja pisze?




Trzyma się to bardzo dobrze, kable są sztywne... całą instalacje byś owinął i jeszcze by ci jeszcze pewnie sporo zostało.