Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Moja CZ 175 typ 487 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=193)
+--- Wątek: Moja CZ 175 typ 487 (/showthread.php?tid=37191)

Strony: 1 2


RE: Moja CZ 175 typ 487 - darek23 - 19-01-2016 10:59:03

Na moje oko to musisz sprawdzic instalacje bo wyglada na to ze szwankuje. Kontrolka ladowania dziala prawidlowo? Przy rozpadajacym sie aku (a takie masz z tego co czytam) beda problemy z odpaleniem bo aku nie trzyma pradu i nie bedzie wystarczajacej mocy aby dalo iskre(z tego co wiem to tam zaplon bateryjny jest).
Na poczatek przeczysc wszstkie styki i polaczenia przewodow i patrz czy gdzies jakis przewod nie jest przetarty/przerwany/odpiety. No i podstawa do dlubania przy elektryce to sprawny aku. Jak aku liche to mozesz sie glowic i rok i nic nie zrobisz.


RE: Moja CZ 175 typ 487 - Błażej - 20-01-2016 00:13:16

Regulator mechaniczny PAL, norma z reguły na starym akumulatorze oraz tym regulatorze. Kup elektroniczny regulator, nowe aku i powinno być ok.

Miałem taką samą CZ kilka lat temu, niewypał totalny jak dla mnie... No ale może teraz bym miał cierpliwość do tego


RE: Moja CZ 175 typ 487 - maly - 29-01-2016 19:20:47

Cezetki takie były, też miałem problem z ładowaniem, kumple też co mieli takie to cały czas problem z aku, mimo to mile ją wspominam, tak jak wyżej napisał kolega wymień regulator i aku Smile