Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów (/showthread.php?tid=36713)



Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Pitersen - 19-08-2015 17:31:42

Tak jak w temacie przyjmę zbędne dowody rejestracyjne, mogą być bez umów, interesują mnie wszystkie papiery czy to od rometa ogara 200,205, komara, 50t-1,simson,MZ czy polonez,fiat 125p/126p, stary, jelcze ogólnie wszystko. Kontakt najlepiej PW
Interesują mnie też tablice rejestracyjne


RE: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Bartek - 19-09-2015 18:37:22

mam dwa dowody jak się nie mylę jeden ze skody 120 i jakiś z rometa.


RE: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Pitersen - 27-09-2015 19:04:10

Post informacyjny związany z pytaniami:
Interesują mnie wszystkie papiery, niezależnie od tego czy to do motora czy samochodu czy przyczepy, zbieram każde do kolekcji więc proszę bez pytań typu "czy jesteś zainteresowany" gdyż odpowiedź brzmi tak.
Nie handluje tymi dokumentami. Więc nie piszcie z pytaniami czy mam papiery do wsk-i gdyż nawet jeśli mam to i tak nie sprzedam nie zamieniam. Tyle w temacie dokumentów. Chętni pisać PWSmile


RE: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Pitersen - 02-12-2015 22:32:49

Nadal aktualne......


RE: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - nie_mientki - 07-12-2015 18:49:15

Wyciąłem dyskusję. Proszę o udzielanie się wyłącznie osób zainteresowanych.


RE: Przyjmę stare dowody rejestracyjne do motocykli,motorowerów,samochodów - Pitersen - 07-12-2015 20:03:16

Możesz od razu zamknąć ten temat, ogłoszenie nieaktualne.