Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie (/showthread.php?tid=36638)



Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Admiral Awesome - 14-08-2015 18:33:34

Cześć wszystkim,

nie jestem z zawodu żadnym mechanikiem, chociaż mam tytuł inżyniera. Mam dwie, lewe ręce do grzebania w silnikach, ale bardzo się staram a to się przecież liczy... Prawda? Blush

Mam dwa Romki - jeden prawilny, Polski. Drugi to już nówka sztuka, ZK 125 z marca tego roku.

Póki co, 2 dzień reperuję linkę od biegów w Komarku, którego znalazłem zapomnianego, zakurzonego i smutnego przy okazji wizyty na wsi. Już odpalił, już jeździ. Tyle, że permanentnie na 2 biegu. Tongue Mam caaały tydzień na to, aby dać mu nowe życie i mam nadzieję, że pochwalę się efektami na tym forum.







Bardzo miło mi Was widzieć. Smile


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Bartek - 14-08-2015 19:31:47

Witaj na forum Wink
jak będziesz miał pytania co do reanimacji komarka to z chęcią odpowiemy Wink
Oraz zaprezentuj nam swoje maszyny w odpowiednich działach Wink


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Admiral Awesome - 14-08-2015 19:58:50

On jest już zupełnie zreanimowany, nie licząc tylko tej linki. Wymieniam ją na taką z WsK, pasuje niemal perfekcyjnie. No a instrukcje obsługi, tak jak i robienie backupów - są dla osób, KTÓRE NIE SĄ PEWNE! Big Grin

Maszyny powoli działają do odpowiednich działów.

W kolejnym roku mam zamiar codziennie jeździć tym. Motor jest dla mnie bardzo wygodny w dużym mieście do poruszania się głównie z biura do mieszkania:


KTM Duke 390 2015

Z Rometa w żadnym wypadku nie rezygnuję. 125ka trafi pewnie w prezencie dla mojego Taty, niech ma. Smile Natomiast reanimowany Komar zostanie w rodzinie i będzie śmigał po łąkach i po polu.


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Kolo4x4 - 14-08-2015 21:53:38

Witamy, witamy Smile


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - jurek_j - 14-08-2015 21:54:56

Witam Kolegę Inżyniera. Kolega to z jakiej dziedziny 'jest'?

Fajny koszmarek do dopieszczania.


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - KeiSangi - 14-08-2015 22:24:38

Witam.
Jest tylko jeden problem. Wszyscy forumowicze zgodzą się że to ja jestem najgorszym mechanikiem świata :F


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Barto5050 - 14-08-2015 22:25:41

Siemka Big Grin Komarek super fajna podstawa do renowacji, więc czekamy na efekty Big Grin


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Dawdzio - 14-08-2015 22:43:39

(14-08-2015 22:24:38)KeiSangi napisał(a):  Jest tylko jeden problem. Wszyscy forumowicze zgodzą się że to ja jestem najgorszym mechanikiem świata :F

Są gorsi. Mam wymienić nazwiska?


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Rafku - 14-08-2015 22:47:30

Witaj na forum Smile

Żeby dać nowe życie niestety trzeba poświęcić trochę więcej czasu niż tydzień, chociaż jest przypadek gdzie w ten tydzień chłop się uwinął, i to z czymś innym, dużo większym w porównaniu do rometa Smile Nie mniej jednak życzę powodzenia Wink


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Admiral Awesome - 14-08-2015 23:06:17

(14-08-2015 21:54:56)jurek_j napisał(a):  Witam Kolegę Inżyniera. Kolega to z jakiej dziedziny 'jest'?

Fajny koszmarek do dopieszczania.

Jestem programistą.

Jutro mam nadzieję, że już będę nim śmigał. To nie może być takie trudne. Wink


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Kaskader na komarze - 14-08-2015 23:28:18

Witaj na forum.
Pinkny Komar, oddawej mnie go! Big Grin Przebieg malinka, ogólnie cały Komar mi się spodobał Big Grin Dbaj o Niego.


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Admiral Awesome - 14-08-2015 23:31:14

No dbam! A, swoją drogą - Pabianice! W tej chwili jestem z tym Komarem dosłownie rzut kamieniem od Ciebie. Jak się jedzie na Bełchatów, masz Drużbice, w nich śmigasz 1,4km w lewo i masz Kobyłki. Smile


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Kaskader na komarze - 14-08-2015 23:53:23

Ee, no to Panie, blisko. Big Grin Ja też Patrzę Wrocek, do Wrocławia, mam tylko... 200km. tylko :F


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Admiral Awesome - 14-08-2015 23:55:32

(14-08-2015 23:53:23)Kaskader na komarze napisał(a):  Ee, no to Panie, blisko. Big Grin Ja też Patrzę Wrocek, do Wrocławia, mam tylko... 200km. tylko :F

We Wrocławiu głównie pracuję dla jednej z korporacji, więc w Polsce tam mieszkam. Od dzisiaj jestem własnie w Kobyłkach i pilnuję domu rodziców, których wysłałem na wakacje na tydzień. Smile Odpoczynek od komputera. Nie licząc tego forum. Wink


RE: Cześć, to ja - najgorszy mechanik na świecie - Suwmiarka - 16-08-2015 11:07:15

Witamy na forum! Smile