Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? (/showthread.php?tid=36203)



Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - JGNZM - 23-07-2015 14:55:12

Siemka,
Prawdopodobnie w sobotę pojadę po charta, a mam dwie opcje - latać po wuja i jego dostawczaka - i transportować motorower bez kombinowania.
Ale łatwiej jest wziąć moją Renówkę. I otóż, czy ktoś transportował charty lub podobne motorowery podobnym samochodem?
Po prostu chcę się dowiedzieć czy spokojnie da radę zmieścić Smile
Przy okazji, po za spuszczeniem paliwa i oleju coś jeszcze wymontować?
Jeśli nie ten dział, z góry przepraszam Smile


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - Bartek - 23-07-2015 15:01:37

Laguna I w kombii jest dość sporym autem więc jak rozłożysz siedzenia to na lajcie Ci wejdzie. Ewentualnie odkręcisz koło i kierownicę.
Jeszcze raz powtórzę jak ja Ogara 205 przewiozłem w CC to Ty spokojnie w lagunie przewieziesz charta


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - rumun - 23-07-2015 15:08:12

Ja w Clio II wiozłem kaczkę a w 307sw żaka. Spokojnie da radę.


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - KeiSangi - 23-07-2015 15:21:56

Da radę. Za to po co spuszać płyny? Ja nigdy nie spuszczałem i nowiutki samochodzik bez plamy. Oczywiście nakryty folią.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - JGNZM - 23-07-2015 15:28:59

Dzięki za info.
Przy okazji, nie będę robił innego tematu.
Jakie kierunkowskazy pasują do Charta, na sztukę, byleby przejść przegląd.


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - DominiX - 23-07-2015 16:18:14

Spokojnie wejdzie Wink Ja w corsie b wiozłem komarka bez odkręcania czegokolwiek Wink

Motorower nie musi mieć kierunkowskazów wiec powinien przejść lajtowo Smile


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - Bartek - 23-07-2015 16:23:46

Ale chart był wyposażony w kierunkowskazy to musi je mieć. Chyba, że odkręci i jakiś mało kapujący diagnosta będzie to podbije Ci


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - KeiSangi - 23-07-2015 16:34:33

A to nie było tak że kierunki to był "bajer" ?

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - Bartek - 23-07-2015 16:50:06

Chart w swoim wyposażeniu ma mieć kierunkowskazy. Jeśli je zdemontuje i schowa instalację to nie powinien mieć problemu na przeglądzie.
A jak chcesz na sztukę kierunkowskazy to kup jakieś najtańsze z chinola i juz np takie
http://allegro.pl/kierunki-kierunkowskazy-biale-pom-12v-promocja-hit-i4817133868.html


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - JGNZM - 23-07-2015 18:34:53

Ignaś - kierunkowskazy, jak pisze Bartek, Chart miał w każdym egzemplarzu.
Chyba, że przegląd będzie jeszcze ważny to kierunki kupię w czasie.


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - ananas - 24-07-2015 00:34:38

Ja mam z tyłu simsona i działają, tylko musisz mieć rurki kierunkowskazów.


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - JGNZM - 24-07-2015 13:52:56

To się da załatwić, podejrzewam, że wystarczy zwykły pręt dajmy M8 i nagwintować go? Jak to tam wygląda?


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - ananas - 25-07-2015 00:58:13

Niestety nie, musi to być rurka żeby w środku przeszły kable. No ale ewentualnie możesz je jakoś innaczej poprowadzić.


RE: Renault Laguna I combi - da radę wpakować charta? - JGNZM - 25-07-2015 01:13:04

Chart zakupiony, mogiła szczerze ale mam skrzynkę części Big Grin Co i jak jutro opowiem w temacie o charcie bo dzisiaj nie mam czasu już