Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wigry 3 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Wigry 3 (/showthread.php?tid=36020)



Wigry 3 - Emikel - 15-07-2015 19:44:29

Witam! Big Grin
Mimo iż nie specjalnie interesuję się rowerami to zawsze chciałem mieć składaka, i jak to ja napierdzielałem o tym dookoła np. że ,,dzisiaj widziałem składaka i że chciałbym mieć takiego" i takie teksty. Aż tu pewnego razu kumpel mi mówi ty u mnie w szopie 2 leżą ja się zjarałem i od razu po szkole poleciałem z nim do szopy namęczyliśmy się żeby je wyciągnąć ale udało się okazało się że z obu (kolegi był jakiś starszy i nie wigry ale też romet, czerwony) ucieka powietrze więc kupiliśmy dętki po 10 zł szt czyli wartość składaka wzrosłą 2 razy Big Grin Za składaka dałem 10zł i trzymając go 1 ręką a 2 trzymając kierownice mojego ,,służbowego" roweru pojechałem do domu. W domu opierdziel że miałem już złomu nie ściągać ale tam Wink

Dobra trochu o składaku jest to Wigry 3 100% oryginał, lusterko, lakier i wszystko inne oryginał lakier bardzo ładny stan nie odchodzi nie porysowany naklejki też niczego sobie Wink

Kilka zdjęć Big Grin







RE: Wigry 3 - Sołtys - 15-07-2015 21:37:53

Bardzo dobry!
Zwłaszcza świetne są pedały. Ten typ jest rzadki.
Który to rocznik?
Pokaż tego czerwonego.


RE: Wigry 3 - Emikel - 15-07-2015 22:59:13

Postaram się zrobić, wcześniej był w oryginale ale przemalował mówiłem mu żeby nie malował ale się uparł Big Grin
Roku nie znam, ale zobaczę Wink