Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szukam sprzedanych Papierów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Szukam sprzedanych Papierów (/showthread.php?tid=34892)



Szukam sprzedanych Papierów - spaidi102i - 15-05-2015 23:43:50

Tak jak w temacie szukam sprzedanych papierów przez kolegę do "Komara"
Zostały one sprzedane jakieś 1-1,5 roku temu przez Jacka P. BOSZU
Były one zarejestrowane na nazwisko Bronisław Św. z Kożuchowa ... (Podkarpacie)

Jeśli ktoś z forumowiczów posiada akurat te papierki albo wie kto może mieć prosiłbym o kontakt e-meilowy: spaidi102i@gmail.com
Powodem szukania tych papierków jest wiedza kto je posiada i czy przerejestrował na siebie ... (nikomu nie chce robić na złość)

Ps. Proszę nie usuwanie tego posta przez administratorów, a jeśli będzie potrzeba to niech zostanie on przeniesiony do innego działu Smile

Papiery pochodziły z takiego Rometa (zdjęcie oczywiście poglądowe) http://p1.bikepics.com/2012/10/26/bikepics-2472206-full.jpg


RE: Szukam sprzedanych Papierów - Bartek - 15-05-2015 23:47:48

tak z ciekawości spytam. do czego Ci ta informacja o papierach??


RE: Szukam sprzedanych Papierów - spaidi102i - 16-05-2015 00:45:41

Dla tego że przekazałem koledze papiery (umowę która miał uzupełnić swoimi danymi i przerejestrować na siebie) a sprzedał dalej ... a ubezpieczenie przychodzi i trzeba płacić :/ Dla tego chciałbym się skontaktować z nowym właścicielem tych kwitów... co ma zamiar z nimi robić Smile


RE: Szukam sprzedanych Papierów - nie_mientki - 16-05-2015 00:52:43

Przykleiłbym ten temat, żeby wisiał ku przestrodze tym, którzy chcą kombinować z papierami. To się zawsze tak kończy gdy ktoś kupuje od znajomego który "ma trzy umowy i kontakt do kogoś kogo szwagier ma jeszcze te dwie kolejne brakujące, bo to było na jego zmarłą teściową i dostał w spadku ale papiery 100% pewne".


RE: Szukam sprzedanych Papierów - kuzma - 16-05-2015 09:44:08

a zgłosiłeś ze sprzedałeś rok temu ????... spisz z kolegą umowę że sprzedałeś ( skoro poszedłeś mu na rękę rok temu to teraz on musi ci iść jeżeli jest kolega ) i potem do ubezpieczalni z ta umową


RE: Szukam sprzedanych Papierów - 175mateusz - 16-05-2015 11:52:45

Fajny "kolega"


RE: Szukam sprzedanych Papierów - Boszu - 18-05-2015 18:27:42

Pytałem się... Chcesz umowę kupna/sprzedaży?? Powiedziałeś że nie... To teraz nie zwalaj cały czas winy na mnie! Bo jak gdybyś napisał tydzień, może i nawet miesiąc po tym jak sprzedałem. To miałem kontakt na OLX do kupującego... (teraz te wiadomości zostały już dawno usunięte)
Ale że po roku czasu jak ubezpieczenie przyszło sobie przypomniałeś, no to teraz masz problem!

I ja ci tłumaczyłem jak to masz załatwić! I gdzie dostać informację o tym, na kogo jest zarejestrowane!


RE: Szukam sprzedanych Papierów - TheNight - 18-05-2015 20:50:32

(18-05-2015 19:52:09)Olek.01 napisał(a):  No to masz chłopie problem, daj jakieś ogłoszenie jeszcze gdzieś. na fb albo gdzieś indziej. Podaj więcej danych(np. nr rejestracyjny, nr ramy) może ktoś się znajdzie, a wiesz może gdzie te papiery poszły. woj albo miasto?

No przecież Boszu mu już odpisał...


RE: Szukam sprzedanych Papierów - jurek_j - 18-05-2015 21:05:20

(18-05-2015 18:27:42)Boszu napisał(a):  Pytałem się... Chcesz umowę kupna/sprzedaży?? Powiedziałeś że nie... To teraz nie zwalaj cały czas winy na mnie! Bo jak gdybyś napisał tydzień, może i nawet miesiąc po tym jak sprzedałem. To miałem kontakt na OLX do kupującego... (teraz te wiadomości zostały już dawno usunięte)
Ale że po roku czasu jak ubezpieczenie przyszło sobie przypomniałeś, no to teraz masz problem!

I ja ci tłumaczyłem jak to masz załatwić! I gdzie dostać informację o tym, na kogo jest zarejestrowane!

A Ty komuś papiery bez umowy sprzedałeś, że nie wiesz komu opchnąłeś?


RE: Szukam sprzedanych Papierów - nie_mientki - 18-05-2015 21:28:47

Wygląda na to że papiery jedynie przeszły przez ręce Króla Stuntu, bez żadnego spisywania umów.

Do tego co napisałem wyżej dodałbym jeszcze "nie ma okazji, są tylko frajerzy".



RE: Szukam sprzedanych Papierów - jurek_j - 18-05-2015 21:43:21

No cóż. Kazik miał rację, niezgłębione są pokłady ludzkiej niekumacji.