Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Ogar 200 by komarinho - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Romet Ogar 200 by komarinho (/showthread.php?tid=34309)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 02-04-2016 19:55:51

no tak właśnie wygląda zwykła droga w Bieszczadach Big Grin

Co do naklejek to wiem, pracuję nad tym ;D


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016 21:55:29

Tam są mordercze podjazdy ale za to z górki stary licznik dwa razy zamkniesz :F


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016 22:03:51

Nóżka z biegów nie zostawia czarnych śladów na białych force'ach? :F


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 02-04-2016 23:28:24

Nie bo na zdjęciu w forcach i różowym kasku to moja dziewczyna Big Grin co do podjazdów go ogar dzielnie daje radę, jak jest już serio stromo to zawsze na 2 i tak jest ogień Big Grin


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016 23:42:13

Faktycznie dziewczyna, teraz się przypatrzyłem Smile Umie jeździć ogarem Big Grin ?


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 03-04-2016 19:43:46

Siemanko. Dziś przepiękna pogoda więc wpadli koledzy i wyruszyliśmy w trasę przez Góry Słonne. Przepiękne winkle, podróż między górami i wzdłuż rzeki. Było pięknie i wpadło mi ponad 60km. Raz na zakręcie mi tylko łańcuch spadł, a tak to bajlando. Ogar jeździ jak szalony. Jest pięknie Wink
















RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 03-04-2016 21:03:01

Na ogara jest trochę planów ale to wszystko zależy od funduszy. Na pierwszy ogień chcę zrobić koła od podstaw. Nowe obręcze, szprychy i centrowanie + polerka bębnów Wink


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 05-04-2016 00:40:03

Dziś przyjemne, użytkowe 20 km na korki z matmy wieczorkiem, a tutaj zdjęcie wspomnienie - wakacyjna wycieczka nad jezioro Solińskie i 160km jednego dnia w dwie osoby Big Grin



RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 07-04-2016 19:03:42

Siemano Big Grin Wczoraj popołudniem wymieniłem tylną oponę bo była całkiem starta na stomilkę w bdb stanie. Zrobiłem to z intencją tego że dziś rano pojadę na przegląd. No i bylem, stawiłem się na stacji diagnostycznej o 7.30, diagnosta pooglądał, poobczajał i gra muzyka. Podbił na 2 lata. Potem motorkiem prosto pod WK, i z odkręconą tabliczką w ręce poszedłem przerejestrować. Wyszedłem z nową, pojechałem ją przewiercić i na pięknych nowych blachach do szkoły Smile Twardy dowód do odebrania za miesiąc, a tym czasem rodzime numery już są Big Grin Po słonecznym powrocie do domu:




RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 11-04-2016 23:08:42

Dziś z wykorzystaniem szablonów Bresia wykonałem własne naklejki. Tyle że zamiast taśmy aluminiowej czy jak to się nazywa użyłem pięknej srebrnej kartki z bloku kartek samoprzylepnych. Na to taśma przezroczysta, a sam szablon wycięty na gilotynie, tak samo potem na gilotynie docięty razem z srebrną obwódką. Szablon drukowany na twardszym papierze kredowym w drukarni więc głębsza czerń. Jakoś to wyszło, tylko klej od tych samoprzylepnych z bloku dość słabo trzyma się na baku. Na razie się trzyma ale muszę pomyśleć nad lepszym kleidłem na następną wersję naklejek, pomysły? Wyszło tak Big Grin :






RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016 18:04:25

Nie lepiej zamówić na chociażby motonaklejkach? Zapłacisz trochę więcej, ale masz dobrze wykonane nieprzemakalne naklejki z porządnym klejem na lata, a takich naklejek samoróbek to bym się bał nawet wodą umyć.


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 12-04-2016 18:10:23

wczoraj jeździłem zaraz po przyklejeniu w deszczu zrobiłem 20km i było ok Tongue Z własnym wykonaniem dałem 8zł za blok, z którego wykorzystałem tylko jedną kartkę Tongue Trochę taniej wychodzi, a naklejki nie mają być na lata bo ogar i tak jak będzie trochę kasy poleci w piasek Big Grin


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 17-04-2016 18:33:47

Siemano. Ostatnio nabite trochę kilometrów. W tygodniu byłem raz w szkole, wracając złapałem kapcia, wcześniej w poniedziałek na korki jeszcze, w sobotę od rana do miasta na lekcje i potem załatwianie spraw itp. Dziś przywiozłem i zawiozłem dziewczynę, generalnie w tym tygodniu wpadło ze 100km myślę. Skromnie, ale bezawaryjnie i przyjemnie. (Nie licząc tej głupiej dętki). Przebiła się gdzieś po drodze jak wracałem, ale kilometr od domu i dałem radę dojechać. Musiałem w piątek do 23 siedzieć i kleić to bo w sobotę rano motor był mi znów potrzebny Big Grin Wczoraj jak wróciłem dostała mu się porządna kąpiel myjką, felgi umyte porządnie płynem do felg, a karoseria płynem z woskiem. Generalnie pięknie. Naklejki domowej roboty się trzymają, wszystko gra Big Grin Zbieram na kółka... Foty :






















RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Marwerick - 17-04-2016 19:51:24

zajenabisty jest ten twój ogar .


RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 17-04-2016 21:08:17

Na imię mam Paweł ale dzięki Big Grin Naklejki są na słabym kleju tym od papieru samoprzylepnego z bloku. Ale trzymają nawet Karchera Big Grin Cięte było w drukarni na gilotynie, drukowane na kredowym więc jakość może i jest deczko lepsza Big Grin Dzięki za słowa uznania, ogar służy i nie wymaga ode mnie wiele a to dobrze, bo ze względu na majową maturę naprawdę nie mam czasu na głębsze awarie, i takie mnie też nie spotykają. Zbieram kasę na nowe szprychy i obręcze, będzie polerka bębnów. Na jedno koło już mam, myślę że przed czerwcem te kółka wpadną, jak się sytuacja uspokoi i będę miał upragnione wakacje. Big Grin