Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jaki kask w okularach? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Jaki kask w okularach? (/showthread.php?tid=34184)



Jaki kask w okularach? - Maras_Bydgoszcz - 13-04-2015 21:15:19

Mam problem bo noszę okulary a przymierzam się do zakupu kasku na mój motorower, jaki najlepszy będzie typ kasku dla okularnika? Na skorupę dużo nie mam bo mogę wydać na hełm maksymalnie 100 zł. Miał ktoś już z Was taki dylemat?



RE: Jaki kask w okularach? - Motorowerzystka - 13-04-2015 21:33:53

Najlepszy byłby kask z podnoszoną szczęką, ale jak do 100 zł to może otwarty z szybką? Sama przymierzam się taki kupić Smile Albo zdejmować i zakładać okulary za każdym razem w zwykłym szczękowym kasku krejzi Ale to denerwuje na dłuższy czas Tongue


RE: Jaki kask w okularach? - Maras_Bydgoszcz - 13-04-2015 21:38:34

Na allegro kaski są tanie, ale tego nie przymierze i musiałbym robić to w jakimś sklepie, a w sklepach pewnie żyłują z tymi cenami. Muszę się porozglądać w tym moim mieście za jakimś tanim sklepem.


RE: Jaki kask w okularach? - Motorowerzystka - 13-04-2015 21:54:22

No tanie są, to fakt ale te chińskie to mają rozmiar uniwersalny najczęściej a ich zapach powala, blee. Może w sklepie będą mieli jakieś powystawowe, tańsze będą. Na allegro można kupić też jakieś lepsze, wtedy mierzysz obwód głowy, patrzysz jaki ma rozmiar i porównujesz z rozmiarem kasku na allegro.


RE: Jaki kask w okularach? - Latos - 13-04-2015 22:38:30

W inter cars są kaski ISPIDO, w miarę dobre i dość tanie, możesz tam podbić i sobie je pooglądać, jeśli mieszkasz w bydgoszczy.


RE: Jaki kask w okularach? - Kanilox - 13-04-2015 23:29:46

Też miałem taki problem, za każdym razem musiałem ściągać i zakładać okularu przy zdejmowaniu lub zakładaniu kasku.
Teraz mam taki kask i nie musze.
http://allegro.pl/kask-otwarty-ls2-wave-of561-cafe-racer-bialy-white-i5059752554.html
Dałem w sklepie 140zł a najtańszy na allegro 145zł.