Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Charty mój i żonki :) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Charty mój i żonki :) (/showthread.php?tid=33595)



Charty mój i żonki :) - kdudka - 24-03-2015 01:17:47

Witam, od ponad miesiąca jestem posiadaczem (wraz z żoną) dwóch chartów hmm, w zasadzie trzech ale trzeci już rozebrany bo wyrejestrowany. Czerwonył żony biały mój, posiadam już praktycznie wszystko od błotników kończąc na kierunkach (mówili mi tu na forum że ciężko dostać a co dopiero z ośkami oryginalnymi ja mam komplet ośmiu z ośkami a samych kierunków 13 w tym momencie). Brakuje mi tylko dwóch rzeczy blokady kierownicy a właściwie kluczyka do niej(nie mogę dostać odpowiedniego grotu żeby dorobić pod zapadki), i osłony gumowej gaźnika 14MC.
Poniżej dwie fotki ich aktualnego stanu.
Robione telefonem więc jakoś daje do życzenia trochę Smile
W miarę prac co jakiś czas coś dorzucę.

http://www.aukcjoner.pl/gallery/019686918-2.html#I2

Po świętach ramy idą do piaskowania i malowania proszkowego.

Dwa komplety (dwa baki i cztery boczki) na kolor oryginalny biały oraz dwa komplety jw. na czerwony jak na pierwszym charcie.
Brakło mi słów jak się to nazywa ;D w każdym razie "osłony" silnika dwa komplety (na dwa silniki) tylko czyszczenie dwa (również na dwa silniki) szkiełkowanie i malowanie proszkowo na czarno. Później zdecyduję jakie mi bardziej odpowiadają.

W praniu wyjdzie jakie zostanie na stałe żona puki co upiera się przy czerwonym ja przy białym (nie uważam że przy tym stanie można ocenić który kolor lepszy)

Kris


RE: Charty mój i żonki :) - TobsoneQ - 24-03-2015 01:36:29

Ten czerwony mi sie nie podoba ale czerwony może być ile dałeś za nie??


RE: Charty mój i żonki :) - kdudka - 24-03-2015 01:44:47

Za czerwonego 1200 ale ma wszystko oryginal (oryginalny gaznik dostalem do reki) bialy 700 ale wtedy byl srebrny pomalowany sprajem widac jeszcze na blotniku mial podarte siedzenie itd. Kupilem tylko dlatego ze byl komplet kierunkow, blisko i papiery, nawet amory tylne mial chyba z wsk. A za wyrejestrowanego 500. Z niego juz jest w tym bialym bak boczki amory tylne kolo silnik oslona lancucha i pare pierdol. Na razie tak tylko poskladalem zeby ogarnac co tam jeszcze wyniknie i jakie braki wyjda.

I ten czerwony w swietle dziennym wyglada duzo lepiej pisane z fona wiec bez polskich znakow.