Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów (/showthread.php?tid=32912)

Strony: 1 2 3


Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Supryk - 24-02-2015 23:31:32

Moderatro - osoba poprawiająca, pomagająca użytkownikom, pilnująca porządku na forum.

Pierwsza sprawa
Zauważyłem że moderatorzy zamiast pomóc, poprawić , "ustnie ostrzec" użytkownika "strzelają" ostrzeżeniami jak popadnie
http://i.imgur.com/0n2pr18.png
ja się pytam za co? jest takich więcej, temu Panu należało by powiedzieć "dziękujemy za poświęcony czas"

Druga sprawa
Posty typu "Kontakt i cena, masz 24h. " w dziale gielda które dopisują moderatorzy, a od czego jest opcja notatki?

Jesteśmy społecznością, szanujmy się wzajemnie


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - MIREK.M2 - 24-02-2015 23:38:48

Bo tak jest w regulaminie i tak strzelają Tongue


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - nie_mientki - 24-02-2015 23:40:44

Co do giełdy-ja od zawsze postulowałem od razu punkty i kosz. Regulaminu trzeba przestrzegać już momencie napisania posta, a nie dobę potem. To młodzi wilcy tak robią, ja mam mniej cierpliwości.

Co do przytoczonej sytuacji to nie zamierzam komentować i oceniać, nie znam kontekstu więc bez sensu. Pozostanę przy tym:
"Ocena postu, czy narusza obowiązujący regulamin w jakim punkcie i w jakim stopniu należy do obowiązków administratora i moderatora"


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Supryk - 24-02-2015 23:43:31

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=32910

na zrzucie z ekranu wszystko widać jak na dłoni


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - nie_mientki - 24-02-2015 23:50:56

Aha już wiem.

Moim zdaniem użytkownik został potraktowany zbyt pobłażliwie. Jeden punkcik, który przedawni się za miesiąc? Śmieszne i nawet nie zauważy. I właśnie dlatego-że można nazbierać dużo punktów a większość po jakimś czasie się przedawnia-sypiemy na lewo i prawo bez wstępnej nagany, ustnych ostrzeżeń, wyrazów oburzenia czy głębokiego zaniepokojenia(wybierz najlepiej brzmiące).

Owszem, na forum można pozwolić na żarty/oftop ale ja przymykam na to oko w tematach "luźnych"-a więc w całym HP, dziale "Nasze Sprzęty" czy w momencie kiedy problem zostanie rozwiązany. Wtedy jest czas i miejsce na zabawę.


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Rafku - 24-02-2015 23:51:07

Najbardziej mnie smieszy w tym regulaminie w gieldzie, ze nie mozna skomentowac np. kosmicznych cen za jakies pierdoly, w ogole jakiekolwiek posty nie na temat, tzn jakies wlasne spostrzezenia, opinie sa nagradzane punktami, jak dla mnie troche paranoja Big Grin


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - nie_mientki - 24-02-2015 23:55:05

(24-02-2015 23:51:07)Rafku napisał(a):  Najbardziej mnie smieszy w tym regulaminie w gieldzie, ze nie mozna skomentowac np. kosmicznych cen za jakies pierdoly, w ogole jakiekolwiek posty nie na temat, tzn jakies wlasne spostrzezenia, opinie sa nagradzane punktami, jak dla mnie troche paranoja Big Grin

A mnie śmieszy jak ktoś nie wie gdzie ma prawy alt na klawiaturze.

A gdybym każde Twoje ogłoszenie bombardował spamem że drogo, że syf straszny i nawet na złomie by tego nie chcieli? Według mnie giełda to miejsce spotkania dwóch stron transakcji, a nie dyskusji doradzających pajaco-znawców.


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Supryk - 24-02-2015 23:55:20

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=32866&pid=410507#pid410507

a co ten post ma do tematu? warna brak, poprawia a raczej bawi sie w moda

nie chce mi sie grzebac
ale sa tematy w ktorych autor tematu wyżej podbija swoje ogłoszenia w przeciągu 3 dni i nic sie z tym nie robi


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - nie_mientki - 24-02-2015 23:57:26

Już dostał. Dlaczego nie zgłosiłeś? Chciałbym mieć tyle czasu żeby przeczytać i skonfrontować z regulaminem każdy nowy post. Ale nie mam. Przepraszam.


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - jurek_j - 24-02-2015 23:57:33

Postuluję za tym aby uwolnić orkę!


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - ananas - 24-02-2015 23:59:36

Cytat:Najbardziej mnie smieszy w tym regulaminie w gieldzie, ze nie mozna skomentowac np. kosmicznych cen za jakies pierdoly, w ogole jakiekolwiek posty nie na temat, tzn jakies wlasne spostrzezenia, opinie sa nagradzane punktami, jak dla mnie troche paranoja Big Grin

Bo nie warto robić niepotrzebnego syfu w giełdzie. Jak cena jest za wysoka, to użytkownik sam się skapnie jak towar się nie sprzeda.


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - romett1 - 25-02-2015 00:00:02

Moim zdaniem regulamin działu giełda jest OK. Jeśli można by było komentować jak się komu podoba, to co drugi wątek to byłaby kłótnia o cenę itp. A jeśli chodzi o tą sytuację, to porada mnie rozbawiła, ale jeszcze jakiś czas temu myślałbym, że tak można zrobić( w końcu każdy kiedyś zaczynał i nie wiedział nawet prostych rzeczy).


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - mikolaj.lukasik - 25-02-2015 00:15:39

co do giełdy mi sie nie podoba jedna dziewczyna kontakt że trzeba niby pisac to przecież logiczne że do kontaktu jest temat albo pw ........


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - Taśma - 25-02-2015 00:17:41

albo jeszcze gg, numer telefonu (bo ktoś wchodzi na forum raz w miesiącu) i imejl.


RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów - mikolaj.lukasik - 25-02-2015 00:45:16

(25-02-2015 00:17:41)Taśma napisał(a):  albo jeszcze gg, numer telefonu (bo ktoś wchodzi na forum raz w miesiącu) i imejl.

no tak ale w takim przypadku taka osoba wie o tym że rządko wchodzi to podaje telefon albo meila sam z siebie ....