Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Remont silnika Ogar 200 lubelszczyzna - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Zlecę (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: Remont silnika Ogar 200 lubelszczyzna (/showthread.php?tid=32839)



Remont silnika Ogar 200 lubelszczyzna - czarodziej007 - 22-02-2015 14:38:31

Jak w tytule zlecę wykonanie naprawy/regulacji silnika ogara 200. Najlepiej u kogoś z powiatu łęczyńskiego. Dopuszczalny obszar lubelszczyzna. Mam problem z odpaleniem i gaśnięciem silnika oraz z biegami ( wsteczny nie działa "żart oczywiście"), trudno trafić na właściwy i tylko 2 wskakują. Chciał bym go odstawić do naprawy w przeciągu 2 tygodni od dzisiaj.
Rozliczenie możliwe na dwa sposoby. Albo całość kasą albo mogę oddać dużo rzeczy od jawy 175 model 356 z 58' w tym silnik rozłożony w częściach rama dużo blach oraz Amortyzatory układ kierowniczy i inne duperele. Lub mieszanka tych dwóch.


RE: Remont silnika Ogar 200 lubelszczyzna - sawlan - 21-03-2015 19:22:29

Ja bym mogl zrobic ale bys musial wyslac bo jestem okolice olsztyna. Jak chetny to pw pisz.


RE: Remont silnika Ogar 200 lubelszczyzna - hvil - 22-03-2015 13:05:24

(22-02-2015 14:38:31)czarodziej007 napisał(a):  Jak w tytule zlecę wykonanie naprawy/regulacji silnika ogara 200. Najlepiej u kogoś z powiatu łęczyńskiego. Dopuszczalny obszar lubelszczyzna. Mam problem z odpaleniem i gaśnięciem silnika oraz z biegami ( wsteczny nie działa "żart oczywiście"), trudno trafić na właściwy i tylko 2 wskakują. Chciał bym go odstawić do naprawy w przeciągu 2 tygodni od dzisiaj.
Rozliczenie możliwe na dwa sposoby. Albo całość kasą albo mogę oddać dużo rzeczy od jawy 175 model 356 z 58' w tym silnik rozłożony w częściach rama dużo blach oraz Amortyzatory układ kierowniczy i inne duperele. Lub mieszanka tych dwóch.

Wejdź na mz-klub.pl i odnajdź użytkownika Giemza, on sam jeździ jawą i mztką i jest dobry w remontach szybko i porządnie Ci to ogarnie a mieszka pomiędzy Lublinem a Łęczną.