Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Powiększone baterie do laptopa marki Enestar (/showthread.php?tid=32304)



Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Legwan1989 - 01-02-2015 00:35:13

Czeka mnie wymiana baterii w lapku i w trakcie poszukiwań trafiłem na taki produkt:
http://allegro.pl/bateria-laptop-do-acer-aspire-7560g-7741-7741g-fv-i5002425259.html

Ogolnie z tego co widzę Enestar produkuje wiele "pwoeiekszonych baterii. Jednak sa to zamienniki wiec ciezko stwierdzić ich trwałość i pracę. Ktoś juz uzywał takich? Google mało mi powiedziało a na forum o lapkach ludzie jakoś mało rozmowni Big Grin


RE: Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Damian4570 - 01-02-2015 03:50:15

Wydaje mi się, że to zwykła "czajna". Również baterie należą do kategorii rzeczy, że im droższe tym lepsze Wink Markowe baterie kosztują do nowszych lapków od 250-300 zł Wink

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka


RE: Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Legwan1989 - 01-02-2015 14:08:28

(01-02-2015 03:50:15)Damian4570 napisał(a):  Wydaje mi się, że to zwykła "czajna". Również baterie należą do kategorii rzeczy, że im droższe tym lepsze Wink Markowe baterie kosztują do nowszych lapków od 250-300 zł Wink

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka

Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Moja oryginalna bateria wcale długo nie wytrzymała wiec cieżko tutaj powiedzieć o wyższej jakości produktu wraz ze wzrostem ceny.


RE: Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Damian4570 - 01-02-2015 15:28:12

Zależy też, jak eksploatowałeś swoją baterię Wink Jeśli zakładamy, że laptop pracuje w trybie stacjonarnym (np: w domu), wyciągamy tylko baterie i podpinamy zasilacz. Poza domem, korzystamy, z baterii. Natomiast jeśli laptop, jest podłączony non-stop do ładowania, bateria w laptopie, a do tego pracujemy na urządzeniu cały czas - no to uwierz mi, żadna bateria długo nie pociągnie Wink


RE: Powiększone baterie do laptopa marki Enestar - Legwan1989 - 01-02-2015 16:07:02

Pierwszy rok starałem sie pilnowac tego - czyli wyciagac baterie gdy laptop pracował na zasilaczu. Ale po roku i tak pojawił sie komunikat "rozważ wymianę baterii" Pozniej juz bateria ciagle była w laptopie bez wzgledu na to czy mam zasilanie czy nie. Z resztą do momentu pojawienia sie tego komunikat bateria od 100% do rozładowania trzyma mi około 20 minut Tongue

Kolejnym plusem tej powiekszonej baterii jest to że tył lapka stoi nieco wyżej i bedzie lepszy przepływ powietrza. Teraz i tak korzystam z podstawek pod laptopa.