Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! (/showthread.php?tid=32028)

Strony: 1 2


RE: Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! - kubu355 - 22-01-2015 22:13:00

Ja polecam Corel VideoStudio Pro, bardzo prosty, przejrzysty program.
Do zmniejszenia nagranego pliku możesz użyć FreeMake Video Converter.


RE: Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! - Bartosz. - 22-01-2015 22:30:08

Na początek może zobacz czy nie wystarczają Ci opcje na yt,możesz tam sklejać filmy,przycinać,zmieniać ścieżkę dzwiękową i nie wiem czy coś jeszcze


RE: Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! - Quake96 - 22-01-2015 23:36:40

(22-01-2015 21:40:51)TheNight napisał(a):  Spróbuj Video Conventer Czy jakoś tak do zmniejszenia "wagi" pliku z 2gb potrafi zrobić 400mb Smile Tylko zastanawia mnie to 2g Tongue mi przy 32gb klipie po zmontowaniu wychodzi max 600mb.. możliwe że dałeś za dużą rozdzielczość w opcjach Smile

Klipy są w HD, jest ich jakieś 20 sztuk po ok. 20mb każdy.

(22-01-2015 22:30:08)Bartosz. napisał(a):  Na początek może zobacz czy nie wystarczają Ci opcje na yt,możesz tam sklejać filmy,przycinać,zmieniać ścieżkę dzwiękową i nie wiem czy coś jeszcze

Ale że jak sklejać filmy? Bo ja mam około 20 klipów do złączenia w jeden film.


I dzięki za podpowiedzi z konwerterem. Sam o tym zapomniałem :F

Dobra, wystarczyło w Camtasii użyć formatu .wmv Smile

Jakość moim zdaniem bez większych zmian, a plik wyjściowy ma ledwie ponad 200mb Smile


RE: Prosty, przejrzysty program do obróbki filmów - Szukam!! - Damian4570 - 23-01-2015 15:21:07

Ja również polecam SV :F Zakupiłem SV 11 Platinum już daaaaawnoooo temu i naprawdę polecam. Program wbrew pozorom jest łatwy w obsłudze Wink A przy okazji nauczysz się czegoś nowego, bo SV oferuje gro rozbudowanych funkcji Wink