Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Audi A4 by maly - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Cztery kółka (/forumdisplay.php?fid=165)
+--- Wątek: Audi A4 by maly (/showthread.php?tid=31765)



Audi A4 by maly - maly - 11-01-2015 14:41:30

Witam. Taki oto samochód posiadam od czwartku. Zdjęcia jeszcze z ogłoszenia. Rocznik 1995, ocynk, 1.6 benzyna, 101km, z salonu Audi w Niemczech (pierwszy właściciel, oddał go w rozliczeniu za nowy). Wszystkie papiery, książka serwisowa itp. Przebieg 228 kkm udokumentowany. Zero oznak rdzy, w końcu ocynk Smile Długo stał i zaśniedział alternator - na dniach będzie wyremontowany. Brak niestety klimy, ale za to szyber dach elektryczny Smile Lusterka również elektryczne, jak i szyby od kierowcy i pasażera z przodu . Alusie '15, opony letnie miszelinki jak nówki. Przyjemnie mruczy, super się jeździ, pozostało go zarejestrować i dopieszczać Smile






RE: Audi A4 by maly - Bartek - 11-01-2015 14:44:41

przyjemne autko. Troszkę już ma latek ale najważniejsze, że paka jest w ocynku i silnik w dobrej kondycji.
Co do wizualki to te tylne lampy strasznie dają po oczach.. nie przypominam sobie by w oryg były takie lampy.
Zdradzisz ile dałeś ?

To terz pozostaje tylko życzyć by Audiola służyła dzielnie Wink


RE: Audi A4 by maly - maly - 11-01-2015 14:54:15

Jak byłem oglądać w Lęborku Audi za 4 tyś, '98 rok... żałowałem paliwa, które straciłem na dojazd. Dałem 4 koła z hakiem Smile


RE: Audi A4 by maly - Bartek - 11-01-2015 15:03:07

To się opłacało. Za 4k nie raz trzeba dać za audicę 80.
Podoba mi się Twój egzemplarz i oby jak najdłużej posłużyl Wink

A jak tam wygląda sprawa z zawieszeniem ?


RE: Audi A4 by maly - maly - 11-01-2015 15:06:45

Co do lamp to na żywo znacznie lepiej wyglądają, mi się podobają i w najbliższym czasie nie mam zamiaru ich zmieniać.
Przeszedł przegląd bezproblemowo, w zawieszeniu nie ma się czego doczepić Smile spód wygląda ślicznie Wink


RE: Audi A4 by maly - Bartek - 11-01-2015 15:17:32

Na nasze drogi to zawieszenie średnio się nadaje bo to jest aluminiowe takie jak w passacie b5.

Co do lamp najważniejsze, że właścicielowi się podoba Wink


RE: Audi A4 by maly - Damian4570 - 11-01-2015 15:24:54

Fajne Audi :F Z zewnątrz wygląda na zadbane, zrobisz klimatyzację i będzie ok Lampy tylne zostawiasz, czy wstawisz oryginalne? Co do przebiegu - różnie bywa Wink Ale jak za tą cenę, to się opłacało, ważne żeby jak najdłużej jeździło Tongue


RE: Audi A4 by maly - MateuszR - 11-01-2015 15:38:07

No fajna audi szanuje ten model sam mam ale Avanta szkoda że nie ma klimatronica Sad nie zbyt podobają mi się tylnie lampy ale jak tobie się podobają to dobrze.


RE: Audi A4 by maly - Błażej - 11-01-2015 15:54:05

Stary niemiec wstawił sobie takie lampy ? Hmm no ok.

Tak to auto jak auto za taką cenę nie ma co wymagać salonu , ale pojezdzi Wink


RE: Audi A4 by maly - amin - 11-01-2015 16:01:18

(11-01-2015 15:54:05)Błażej napisał(a):  Stary niemiec wstawił sobie takie lampy ? Hmm no ok.

Tak to auto jak auto za taką cenę nie ma co wymagać salonu , ale pojezdzi Wink

No, właśnie. Stary niemiec może miał fantazje i postanowił sobie autko podtiuningować ? xD


RE: Audi A4 by maly - dlugiLBN - 11-01-2015 16:02:45

(11-01-2015 14:41:30)maly napisał(a):  Witam. Taki oto samochód posiadam od czwartku. Zdjęcia jeszcze z ogłoszenia. Rocznik 1995, ocynk, 1.6 benzyna, 101km, z salonu Audi w Niemczech (pierwszy właściciel, oddał go w rozliczeniu za nowy). Wszystkie papiery, książka serwisowa itp. Przebieg 228 kkm udokumentowany. Zero oznak rdzy, w końcu ocynk Smile Długo stał i zaśniedział alternator - na dniach będzie wyremontowany. Brak niestety klimy, ale za to szyber dach elektryczny Smile Lusterka również elektryczne, jak i szyby od kierowcy i pasażera z przodu . Alusie '15, opony letnie miszelinki jak nówki. Przyjemnie mruczy, super się jeździ, pozostało go zarejestrować i dopieszczać Smile




No to szał,że ma elektryczne szyby od kierowcy i pasażera,z jedną elektryczną np kierowcy się jeszcze nie spotkałem Confused

(11-01-2015 15:54:05)Błażej napisał(a):  Stary niemiec wstawił sobie takie lampy ? Hmm no ok.

Tak to auto jak auto za taką cenę nie ma co wymagać salonu , ale pojezdzi Wink

Stary niemiec rozbił i sprzedał turkowi a turek zrobił i sprzedał polakowi...


RE: Audi A4 by maly - maly - 11-01-2015 16:28:35

Widocznie taki miał fetysz z tymi lampami. Nie wiem.
A napisałem ze szyby otwierane... Bo jakbym napisał że przednie otwierane to zaraz by się pewnie znalazł mądrala, który by powiedział, że przednia otwierana... I tak źle i tak źle. Na początek mi wystarczy. Nie zarabiam po 5 kafli zeby odpieprzyć ten samochód na ideał.


RE: Audi A4 by maly - Marwerick - 11-01-2015 17:11:00

no ładny lecz tylne lampy są z inne bajki i pasują bardziej do wieś tjóningów jak do tego ,no i po desce widać że to jest taka trochę lepsza wersja od podstawowej.