Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Aprilia AF1 Futura - Kokosek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: Aprilia AF1 Futura - Kokosek (/showthread.php?tid=31586)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 15-03-2015 23:01:41

(15-03-2015 22:53:56)Latos napisał(a):  Już za czymś wygląda Smile Jakie wrażenia z jazdy? Smile
Jak dla mnie prowadzi się pięknie, prosto nigdzie nie ucieka, silnik daje rade i wyprzedzić i się bujnac , jedyny dyskomfort to moje biodra bardzo nie lubią tej pozycji :/ i po jakimś czasie przychodzi dziwny ból (choroba rodzinna) i boli lewa ręka od klamki sprzęgła.

Dziś się sporo najezdzilem obecnie jeżdżę na patencie, ponieważ bak mam dziurawy (poci się ostro) Kleic nie ma sensu. Czekam na gotówkę i kupię inny.
A patent to zbiornik paliwa z dozownika ^^

No i nabieram pewności na Aprili ogólnie jeździłem od 12:30 do wieczora aż ciemni nie było miałem okazję sprawdzić światła itd i jest miodzio

Wysłane z mojego D2303


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 18-03-2015 00:59:24

No Panowie Aprilia dziś mnie dzielnie reprezentowała pod szkoła, zeszło się ludu. Ideał nie jest ale mówią ze jest git. Pora jeszcze na szybke ale niestety i ona będzie musiała poczekać (ale myślę o niej) pierwsze hajsy to bak oraz bendix.
Niestety żadnej foty nie ma

A jutro z Sieradza do Zduni do McDonald's i znów pod szkoła będzie stała Smile

Wysłane z mojego D2303


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - Taśma - 18-03-2015 01:19:34

Zazdro ;c Ja zgubiłem kluczyk od swojej :v


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 18-03-2015 01:21:21

(18-03-2015 01:19:34)Taśma napisał(a):  Zazdro ;c Ja zgubiłem kluczyk od swojej :v
No to ładnie :x jak co to rozlaczaj puki co stacyjkę Big Grin z tego co tam obczilem da się to zrobić łatwo

Wysłane z mojego D2303


Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 18-03-2015 14:48:21

No i kolejna wycieczka Smile
Pierwszy raz we dwóch ciężko ale nie najgorzej.


Smile

Wysłane z mojego D2303


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 20-03-2015 01:27:01

No Panowie małe upy. O których ostanio nic nie mówiłem.
Z Aprili w końcu nic się nie leje olej/paliwo itd. (wciąż jestem na dozowniku co prawda)
ogólnie to nie miałem jednej śrubki w deklu od sprzegła i mi nią olej wypier... na wysokich obrotach, coś dziwnie mi nie pasowało że buta miałem w oleju Big Grin

Akumulator. Wczoraj wyciągłem naładowałem w domu zawiozłem na garaz Apka zimniutka odpaliła... przyjechałem o 20 i Apa nie odpala, akumulator sprawny tylko w kilku % poza tym no ma nieco mała pojemność.

Bak - jestem w trakcie zbierania hajsu.
Akumulator myślę wpadnie w przyszłym miesiącu.

Pare km już zrobiłem na Aprilice szaacuje koło 60/80
x2 Zduńska Wola (w jedną stronke 18km) 18x4=72km loo
Chociaż do tego doliczył bym około 20km bo to co po mieście w Sieradzu + w samej zduńskiej np u Wojtka.

Spalanie wychodzi mi okropne..
około 1L - 18/20km (nie wiem czy to na pewno tak wyjdzie)

tak Więc około 6l na 100km trzeba liczyć... Dellorto 34mm robi swoje :C


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - Damian4570 - 20-03-2015 01:31:27

Z tym spalaniem to normalka ok Kuzyn ma Apke na Topie 80 ccm i wychodzi mu podobne spalanie :F Coś kosztem czegoś, przynajmniej czuć, że RS'ka faktycznie jedzie best U mnie również powrócił problem cieknącego paliwa, tylko, że problem ewidentnie leży po stronie gaźnika Tongue


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 20-03-2015 01:33:49

(20-03-2015 01:31:27)Damian4570 napisał(a):  Z tym spalaniem to normalka ok Kuzyn ma Apke na Topie 80 ccm i wychodzi mu podobne spalanie :F Coś kosztem czegoś, przynajmniej czuć, że RS'ka faktycznie jedzie best U mnie również powrócił problem cieknącego paliwa, tylko, że problem ewidentnie leży po stronie gaźnika Tongue
U mnie tylko pływka się przycina co dziwne tylko przy tankowaniu Big Grin chyba wali z przelewu ale też nie zawsze.
Jest Moc i jest Smog Big Grin

W Niedziele kolejne kilometry "taki sieradzki zlocik na którym pewnie będziemy we 3"


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - alek736 - 20-03-2015 13:56:18

To mi skuter 50ccm pali 6/100 więc Ty nie masz się o co martwić ;D


Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 23-03-2015 10:55:43

Dziś wpadł akumulator dla Aprili, Szybka dla kokosa Big Grin
Wreszcie nie będę musiał spod szkoły odpalac z pycha :F

Na dniach będzie bak Smile

Wysłane z mojego D2303


Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 25-03-2015 13:48:25

Przyszedł bak, nie zbyt mi się podoba, ogólnie po pierwszym przetarciu (ok 15min) nie jest najgorzej, zaprawki i będzie fajnie. Jednakże martwi mnie to że jest ostro rdzawy w środku Sad będę musiał skakać z bakiem..


Wysłane z mojego D2303


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - Pompuś - 25-03-2015 16:24:10

Co za gnoje... :/ Jak można do cholery sprzedawać uszkodzone, lub w słabym stanie części ? Nie rozumiem tego...


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - Damian4570 - 25-03-2015 18:21:05

Pompek - przecież nikt Ci nie każe kupować uszkodzonych części. Owszem, znajdzie się gros wredot, które są gotowe wcisnąć Ci każdy syf, byleś tylko wyłożył kasę ok Poza tym, nowy bak do Apy trochę kosztuje, więc się nie dziwę, że Kokosek kupił używany, nie można mieć wszystkiego na raz - ja odkładam cały czas na części do moto i stopniowo kupuję Tongue Chociaż planuję w sierpniu/wrześniu zrobić naprawdę duże zakupy (części, ubrania, akcesoria turystyczne, włącznie z nowym moto) - tak więc na wszystko trzeba zbierać, nie zawsze można mieć wszystko od razu ^^


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - kokosek - 25-03-2015 19:45:30

Pewnie zrobie furrore na forum.. Dziś dostałem swój pierwszy mandat... 300zł za brak kategori A2...

Zmienialiśmy z ojcem bak czyściliśmy itd. Po wszelkich operacjach pojechaliśmy na CPN, w połowie drogi brakło mi paliwa więc pchałem wtedy właśnie mnie mijali, Pojechali na CPN po kawę, ja dopchałem zatankowałem paliwo zaczeło cieć z kranika (chu***owe są te kraniki). Oni w tym czasie pojechali do przodu schowali się w krzakach ok 300m dalej było ich widac.. ale że nam się spieszyło bo paliwo więc szybko na garaz wyjechałem... i bach zaraz koguty itd...
Trafiłem na niemiłosiernego CHU** inaczej się go nazwać nie da, z resztą całe miasto tak o nim uważa...
Widział że paliwo się leje(pytał się gdzie jade) mówię na garaz to no żebym prowadził bo szkoda paliwa on sobie weźmie dokumenty i przejrzy w trakcie, no dobra.
Zajechałem na garaz paliwo se spuściłem ojciec był ze mną zacząl dzwonić gdzie trzeba.. Wystarczyło jedno imie aby zebrali się do roboty... W takim tempie jak on pisał ten mandat to chyba nigdy...
jeden radiowóz wyjechał, drugi wjechał i jeszcze pierwszy machał drugiemu -_-

Niestety za póżno bo mandat został wypisany
Morał? Kawał Chuji a z Aprilia zobaczymy albo hamownia albo OLX


RE: Aprilia AF1 Futura - Kokosek - alek736 - 25-03-2015 22:50:02

To i tak dobrze ze 300zł a nie 500zł