Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Narcyz '77 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Narcyz '77 (/showthread.php?tid=30859)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 04-09-2016 19:17:03

A jak Big Grin Szkoda tylko, że właściciel nie ma wystarczająco czasu by robić takie długie trasy jakie by chciał. Smile


RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 05-08-2018 17:49:18

Pora trochę odświeżyć temat. Od ostatniego postu minęły niemal 2 lata, jednak przez ten czas w Narcyzie praktycznie nic się nie zmieniło - raz na kilka miesięcy dopompować powietrze w kołach, przetrzeć kurz i wciąż można nabijać kolejne kilometry (co prawda trochę mniej niż kiedyś, bo właściciel nie ma już tyle wolnego czasu Confused). Z większych zmian to ostatnio wpadł rometowski dzwonek, a wyleciały retro-pedały z BricoMarche. A tak to prezentuje się na świeżutkich zdjęciach sprzed kilkudziesięciu minut Wink






RE: Romet Narcyz '77 - Wojtek na Wigry - 13-08-2018 13:38:46

Bardzo ładny narcyz, założył bym mu jeszcze epokowe odblaski na szprychy. Narzędziówka, chociaż wcale nią nie była prezentuje się świetnie.


RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-08-2018 22:16:11

Dzięki Smile Narzędziówka również świetnie sprawdza się w transportowaniu... telefonu Big Grin zwłaszcza, że w dobie smartfonów ciężko jeździć z nim w kieszeni. A co do odblasków, to remontując Malwę szukałem jakichś retro, ale rozczarowany w jednym rowerowym kupiłem coś takiego, może lepiej przypasują:



RE: Romet Narcyz '77 - Odrestaurator - 13-08-2018 22:53:09

Mam oryginalne z rowerów Romet odblaski, oddam Ci za byle 10zł pisz na pw jak coś.


RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-06-2019 21:16:38

Narcyz wciąż dzielnie się sprawuje, dlatego w nagrodę troszkę zmienił się jego wygląd... Wink








Nie wykluczone, że to nie koniec zmian. Tylko muszę jeszcze w wolnej chwili (a tych ostatnio jak na lekarstwo) podjąć decyzję co do wariantu. Wink