Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wybór telefonu. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Wybór telefonu. (/showthread.php?tid=30658)

Strony: 1 2


RE: Wybór telefonu. - rumun - 22-11-2014 14:22:56

Moto g nie ma już na stanie.


RE: Wybór telefonu. - Damian4570 - 22-11-2014 15:05:34

To kup na znanym portalu aukcyjnym na a...o.pl i lepiej na tym wyjdziesz ok A ofertę sobie przedłużysz Wink


RE: Wybór telefonu. - rumun - 23-11-2014 16:10:15

Myphone Cube zbiera w necie lepsze opinie od Alcatela który jednak ma problemy z trzymaniem na baterii.
Myphone podobno bliźniaczy do Huawei'a a te z kolei nie są złe.


RE: Wybór telefonu. - rumun - 24-11-2014 02:51:50

Jest jeszcze xperia m2


RE: Wybór telefonu. - rumun - 24-11-2014 11:12:51

Ostateczne modele do wyboru mam takie;<br />-Alcatel idol 2mini s<br />-Myphone cube<br />-Sony xperia m2<br />-Motorola moto g<br />-Lg g2 mini lte.<br /><br />Alcatel ma problemy z baterią i softem, brak aktualizacji.<br />Myphone troche mala rozdzielczoś- jak na 5cali ale czy to mi przeszkadza to nie wiem.<br />Lg nie ma auto jasnośxi ekranu i słaby soft.<br />Xperia słaby aparat i cegła gruba.<br />Motorola nie ma diody i slotu na karte sd. Sam już nie wiem co wybrać. Chyba tego Myphona ale znowuotorola ma aktualizacje a sony też nie gorszy no ale aparat.<br />Dajcie znać co wziąć bo dzis zamawiam przed południem.<br/>


RE: Wybór telefonu. - rumun - 24-11-2014 15:05:21

Wybrałem Myphona.


RE: Wybór telefonu. - Norbi96 - 03-12-2014 17:54:02

Podłączam się do tematu bo mam dylemat a nie chcę Tworzyć drugiego takiego samego tematu. Sprawa wygląda następująco:

Moja xpieria x8 siada więc chciałbym drugiego fona. Konto doładowywać i tak trzeba więc wymyśliłem, że wezmę na abonament (w orange bo mi pasuje). Oferty patrzę na te z tabletem od razu - jak w ofercie za takie same pieniądze można wziąć to szkoda się nawet zastanawiać Tongue Do wyboru mam tak:

1. Samsung Galaxy Ace 4 + Tablet Alcatel One Touch Pixi7
2. Samsung Galaxy Trend + Tablet Alcatel One Touch Pixi7
3. Sony Xperia E1 + Tablet Alcatel One Touch Pixi7

Umowa na 24 miesiące po 50zł. Teraz mam xperie x8 i jest to mój 5 soniacz pod rząd i nie wiem czy dalej zostać przy soniaczu czy wziąć coś nowego Wink Nie ukrywam, że chodzi mi żeby miał apart który robi w miarę dobre zdjęcia bo czasami trzeba zrobić zdjęcie a pod ręką tylko telefon.

Proszę o opinię posiadaczy a nie, że ktoś tam od wujka szwagra siostry brata syna babci ma taki i go weź...


RE: Wybór telefonu. - Quake96 - 03-12-2014 18:05:07

Nie wiem jak ta E1 się prezentuje, bo te współczesne telefony to już nie moja liga (w595 na propsie best ), ale śmiem twierdzić, że Sony będzie lepsze jakościowo od Szajsungów.


RE: Wybór telefonu. - Damian4570 - 03-12-2014 23:48:04

Z wszystkich wymienionych tylko E1 i będziesz zadowolony Wink

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka