Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
motorynka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: motorynka (/showthread.php?tid=30635)



motorynka - przemekm - 19-11-2014 01:44:34

robilem w weekend porzadki w stodole. Walalo mi sie troche czesci z motorynki, wiec postanowilem zlozyc to wszystko do kupy i spisac czego mi brakuje i zainspirowany Zlomowymi Znaleziskami wybrac sie w wolnej chwili na nasze - tak na szybko oto co wyszlo.

Kadeta wstawie jak zrobie ladne fotki bo mu sie nalezy /jest moim komunijnym Cool


RE: motorynka - gregorian2008 - 19-11-2014 20:16:48

trochę zmęczona ale fajna Smile


RE: motorynka - Wojtek3362 - 19-11-2014 21:48:15

Jak złożona na szybko to fajna Wink Odrestauruj ją i ciesz oko Smile


RE: motorynka - przemekm - 04-03-2015 14:53:16

zima mija a ja nie zrobilem zuplenie NIC Sad,

objezdzilem pare razy okoliczne zlomy w poszukiwaniu czesci do motorynki ale NIC nie znalazlem, wiesci ze poszukuje czesci rozpowiadam na prawo i lewo, wiec licze ze niedlugo cos sie znajdzie Smile

Nic nie robilem ale mam juz duzo drzewa na nastepna zime przygotowane, wiec sa szanse ze w lato bedzie wiecej czasu. A jak ogarniam drzewo, to siedze w stodole to i postanowilem dorzucic fotke Kadeta



- ostatnio jezdzil z 5 lat temu, chyba cylinder stoi - zalazlem go olejem z nafta - zobaczymy


RE: motorynka - sebon30 - 04-03-2015 17:36:29

Załóż osobny temat o kadeciku, prosiłbym cię o to, bo wygląda Ciekawie. Pod tym syfem może być śliczny kadecik. Umyj go porządnie i wrzuć zdjęcia do nowego tematu


RE: motorynka - Buka - 04-03-2015 17:43:56

Czemu ja stodoły nie mam... ech Smile


RE: motorynka - Rafku - 04-03-2015 17:49:56

Kurcze, niby się walało, a dosłownie kompletną motorynę z tego złożyłeś Smile


Jak to fajnie wejść do jakiejś stodoły, a tam stoi dziewiczy romecik, że ode mnie wszystko pokradli, szlag by trafił Sad