Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z jawą 50 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: Problem z jawą 50 (/showthread.php?tid=30562)



Problem z jawą 50 - Tolekowy - 15-11-2014 23:02:53

Witajcie mam problem z jawą 50 wymienione zostały następujące rzeczy cylinder gaźnik symeringi łożyska na wale został zrobiony szlif wału kranik jawa chodziła rewelacyjnie paliła od kopa ale coś się stało teraz nie pali wcale paliwo dochodzi iske ma lecz gdy dostanie paliwa najprawdopodobniej iskra wygasa dałem nowy kondensator i to samo.. nie wiem czy to wina cewki , ale niby iskra jest nie wiem co sie stało sam umiem wszystko robić do tej pory wszystko co się psubo (małe usterki) byłem w stanie naprawić znam się na motorach intersuje sie nimi więc umiem dużo le tego nie mogę rozgryźć chciałem sprawdzić czy nie jest nagar na tłoku ale raczej nie bo nowy cylinder z 4 miesiące temu kupowany .. Smile na końcu napiszcie ile ona jest warta dodam że kupiłem lusterka nowy pkrowiec siedzenia odstojnik paliwa nową świece nowa opona tylnia wraz z dętką ma dokumenty wszystko opłacone dałem w jej remont ok 1.500 zł Smile Proszę o pomoc


RE: Problem z jawą 50 - Latos - 15-11-2014 23:19:05

Daj moze zdjecie. I mysle ze wiecej jak 700 zloty nikt ci za nia nie da bo dolozysz 300 i jak dobrze poszukasz to masz simsona.
I chłopaku jak ty sie mozesz znać na motorach jak ty robiłeś szlif wału i twierdzisz że nie może być nagaru bo zakładałeś góre 4 miesiące temu?
Zmień świece moż jest rozdupczona i powiedz jaki świeca ma kolor i przeczyść ją szczotką drucianą wtedy się odezwij