Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
mam pytanie do was - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: mam pytanie do was (/showthread.php?tid=30424)



mam pytanie do was - dominik550pl - 08-11-2014 23:31:04

witam mam pytanie do was mam na oku do kupienia Simsona Sr50 w full DDR z Papierami ale dokumenty są po niemiecku Simson nie posiada tablicy rejestracyjnej
nigdy nie był w Polsce rejestrowany i tu jest pytanie ile kosztuję tłumaczenie dokumentacji czy drogo by wniosło razem z rejestrowaniem ubezpieczeniem oc itp 50 cm 4 biegowy mało używany nigdy nie rozbierany silnik od nowości wszystko zachowane w Oryginale jest na chodzie tylko czy da radę go zarejestrować itp proszę o szybką od powiedz


RE: mam pytanie do was - tramwajarz - 08-11-2014 23:52:37

Wszystko jest w necie,policz sobie to się dowiesz


RE: mam pytanie do was - Kaskader na komarze - 09-11-2014 00:27:38

Nie lepiej Ci kupić go tak jak stoi, a potem kupić inną ramę i przełożyć wszystko do nowej?
Czy tylko zależy tobie, bo ah oh Niemiecki Full oryginał? Bo jak dla mnie, kupno ma sens, oczywiście jak cena odpowiednia, ale tłumaczenie na pewno nie jest tanie. Taka moja sugestia z mojej strony.


RE: mam pytanie do was - dave123q - 09-11-2014 00:39:35

Kolega wyżej niech pier*olnie barania w ścianę. Jeżeli ma wszystkie dokumenty (dowód, umowa ze sprzedającym itp) to kwestia tylko przetłumaczenia dokumentów(chociaż nie wiem jaki jest sens przetłumaczenia dowodu?) i dołączenie do wniosku rejestracji, że tablice rej. zostały zgubione. Koszty rejestracji w PZU przy 60% zniżkach to około 50-60zł, koszt rejestracji w WK to ~120zł. Wszystko w temacie, dobranoc.