Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z Kierownicą - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Problem z Kierownicą (/showthread.php?tid=30260)



Problem z Kierownicą - DominiX - 30-10-2014 21:32:21

Siemka, dziś podłączyłem sb kierownice apollo rw 2010 do komputera i najpierw działała dobrze, ale potem sama zaczęła skręcać Sad Na innych forach pisano mi ze trzeba ją skalibrować, ale nie wiem gdzie wejść i jak to zrobić Sad Tu macie jak zachowuje się kierownica w "pozycji 0" czyli gdy nie jest przekręcona w lewo lub prawo Wink







Skręca sama na prawo, nwm czemu Sad


RE: Problem z Kierownicą - TrabanciK - 30-10-2014 22:30:34

Miałem to samo w podobnej kierownicy, jeżeli kalibracja nic nie da to trzeba rozebrać całą kierownice i w środku prysnąć jakieś wd40 czy coś w tym stylu do potencjometru, który jest połączony z kołem kierownicy.


RE: Problem z Kierownicą - barcelxxl - 30-10-2014 22:30:55

Po odłączeniu od USB i podłączeniu dalej to samo ? Czasem robiło mi się to samo gdy miałem skręconą kierownicę i podłączałem do USB. Ponowne podłączenie pomagało. Zobacz jeśli masz 3 guziki na kierownicy do ustawień powinna być kalibracja i stopniowe skręcanie kierownicą.


RE: Problem z Kierownicą - Matinek - 30-10-2014 22:47:46

Miałeś ją sprzedawać i co? :F Fajną masz tapete :F


RE: Problem z Kierownicą - DominiX - 31-10-2014 11:19:49

Nie sprzedaje bo nikt nie chce kupić Tongue Wiem tapetka fajna :F Kalibracja w ustawieniach kierownicy w panelu sterowania nic nie dała, znaczy dała na pół godziny loo Potem znów to samo, mam 3 przyciski pod kierownicą. Kierownica taka jak na zdjęcich, przyciski są 3 pod kierownica zaznaczone na zdj tylko nwm jak ja skalibrować Sad http://chlopcyrometowcy.pl/hosting/min.php?i=08973_306062_0_f.jpg Ponowne podłączenie do komputera też nic nie daje Sad Więc co trzeba ją rozebrać ?
W necie czytałem że trzeba wymienić potencjometr to prawda ?


Odp: Problem z Kierownicą - Latos - 31-10-2014 12:18:25

Mozliwe ale to raczej nie kosztuje wiecej niz 5 zl

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2