Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rometami na Koniec Świata - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Rometami na Koniec Świata (/showthread.php?tid=29988)



Rometami na Koniec Świata - przemek95 - 16-10-2014 00:21:25

Postanowiłem tutaj przedstawić swoją oraz kolegi wyprawę która odbyła się w czerwcu tego roku. Jak zapewne wiecie, bądź nie w naszym kraju a konkretnie w Wielkopolsce istnieje bardzo malutka miejscowość o ciekawej nazwie "Koniec Świata" konkretniej znajduje się powiecie ostrzeszowskim, w gminie Kraszewice. Wyprawa do tej miejscowości trwała 2 dni, a łączna długość tej wyprawy wynosiła ponad 550 km. Jechaliśmy jak tylko się dało drogami drugorzędnymi. Przejeżdżaliśmy przez takie miejscowości jak: Chodzież, Wągrowiec, Gniezno, Września,Konin i Kalisz. Na miejsce dotarliśmy krótko po 21:10, po czym rozbiliśmy namioty na polu namiotowym, które znajduje się przy znaku tej miejscowości (ktoś miał świetny pomysł aby urządzić pole namiotowe w takim miejscu Big Grin ) oraz zjedliśmy kolację. Kolejnego dnia wyruszyliśmy w trasę około 8:30. Wracając podobną trasą do domu trafiliśmy mniej więcej po 19:50.
W całej tej wyprawie w moim ogarze 200 dwukrotnie łatałem dętkę w tylnym kolę, natomiast koledze w drodze powrotnej na odcinku Września- Gniezno rozleciało się magneto (oderwała się krzywka od reszty koła magnesowego). Dzięki uprzejmości pewnego pana który użyczył nam magneto bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domu.
Pozostawiam wam parę zdjęć abyście mogli zobaczyć jak wypadła wyprawa, oraz że taka miejscowość istnieje i warto ją odwiedzić Wink


RE: Rometami na Koniec Świata - ananas - 16-10-2014 00:24:44

A ten ogar 205 nadążał za 200? ;P fajna wyprawa Wink


RE: Rometami na Koniec Świata - przemek95 - 16-10-2014 00:25:19

Zachęcam do komentowania Wink
205 bez problemu Big Grin
Kolejny part ze zdjęciami
ostatni part Wink


RE: Rometami na Koniec Świata - Semmao - 16-10-2014 14:08:47

Genialne! Big Grin



Super pomysł na wyprawę! Smile


Odp: Rometami na Koniec Świata - Latos - 16-10-2014 17:11:45

Fajny pomysl, ciekawe przygody Smile co ze soba zabieraliscie, z jaka predkosccia podrozowaliscie?

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2


RE: Rometami na Koniec Świata - Damian4570 - 16-10-2014 17:15:08

Romety zacne Big Grin


RE: Rometami na Koniec Świata - romek - 16-10-2014 17:18:38

Ładnie, ładnie, gratuluję Big Grin


RE: Rometami na Koniec Świata - przemek95 - 16-10-2014 20:51:46

mniej więcej 45km/h Wink rometety świetnie dawały sobie radę Big Grin
Zabraliśmy to co trzeba czyli dętki, pompkę zestaw kluczy oraz młotek, oraz kilka świecWink. Nasze pojazdy jak na razie są bezawaryjne. Jeżeli w weekend znajdę czas to utworze kolejny temat o mojej oraz kolegoi ostatniej wyprawie czyli Rometami wzdłuż polskiego wybrzeża od Niemiec po Rosję łącznie 1600 km w 6 dni Wink