Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
BMW 750 za CAMARO - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: BMW 750 za CAMARO (/showthread.php?tid=29681)

Strony: 1 2


RE: BMW 750 za CAMARO - adamadamo - 03-10-2014 09:36:30

Ja bym został przy bawarce ze względu trudno dostępnych części do Camaro Wink


RE: BMW 750 za CAMARO - Bartek - 03-10-2014 10:49:59

Tutaj tylko chodzi o tą legendarną nazwę Camaro która robiła w tamtych czasach jak i teraz wielką furorę. Ale tak jak mientki pisze 2.8 o tej mocy to jest śmiech. Fakt można swapować itp tylko po co ? Jak to wygląda jak wygląda. Jednemu bd się podobać a drugiemu nie Smile o gustach i guścikach się nie dyskutuje Wink


RE: BMW 750 za CAMARO - Vladimir - 03-10-2014 11:29:12

Camaro to jest 69 rok a nie to Wink


RE: BMW 750 za CAMARO - Caro94 - 03-10-2014 12:23:53

(02-10-2014 19:28:28)jurek_j napisał(a):  Ja to wam czasami naprawdę się dziwie, skąd u was ta rozwaga, ten rozsądek. Na forum rometów... :F

Silnik część wymienna, jak hamulce, jak felgi, jak wsio. Nie gustuję w amerykańcach lat 80 ub. wieku, ale... Najrozsądniej to kupić Pasata jeden dziewienć te de i, od mechaniorów z Małocic, bo oni som porzondni, fachowcy jak malowani, Cytryn i Gumiak, tak jak wolcwageny.

Ja tam lubię tą generację Camaro i kiedys chciałbym sobie takie sprawić, ale w tej wersji to kupa z włosem. Gdyby podliczyć koszta ratowania tego paścia + koszty swapu to masz za te pieniądze 5.7 V8 z T-topami, czerwona skórą i ręczną skrzynią biegów w oryginale do jazdy. W stanach jest tego multum można wręcz wybierać sobie kolory.


RE: BMW 750 za CAMARO - Błażej - 03-10-2014 15:17:36

(02-10-2014 19:28:28)jurek_j napisał(a):  Ja to wam czasami naprawdę się dziwie, skąd u was ta rozwaga, ten rozsądek. Na forum rometów... :F

Silnik część wymienna, jak hamulce, jak felgi, jak wsio. Nie gustuję w amerykańcach lat 80 ub. wieku, ale... Najrozsądniej to kupić Pasata jeden dziewienć te de i, od mechaniorów z Małocic, bo oni som porzondni, fachowcy jak malowani, Cytryn i Gumiak, tak jak wolcwageny.

pisz normalnie a nie jak gimbus.


RE: BMW 750 za CAMARO - Brzoz3k - 03-10-2014 15:32:46

Dwa lata temu miałem do kupienia Camaro SS z 67 z silnikiem 5,7. Ogólnie był całkiem całkiem z wyglądu. Do małych napraw lakierniczych, ale to pierdółki. Silnik- jak to silnik. Co tu z silnika jak skrzynia automat, wolna jak ślimak, kiepskie przełożenia. Dupa. Zawieszenie- swoim mondeo mogę wchodzić w zakręty z dwa razy szybszą prędkością niż takim camaro. Do tego kiepskie hamulce. To jest fajna rzecz do stania, nie do jeżdżenia. Na plus V8 i obłędny dźwięk. Z tym silniczkiem co Ci gość proponuje to jest jakaś popierdółka, a nie Camaro.
Szykuj swój bolid młodego wczasowicza, a amerykę zostaw innym. Nie warto.