Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Simson Enduro/Skuter? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: Simson Enduro/Skuter? (/showthread.php?tid=2866)



Simson Enduro/Skuter? - 19ElectroBDG46 - 31-12-2011 21:53:43

Siema chcialem sie was zapytac jaki simson enduro czy skuter jest szybszy i dlaczego i ktory lepiej sie zbiera i ktory ma wiekszy v-max i jaki jest koszt generalnego remontu silnika dzieki pozdrawiam ;D
--------------------------------------------------------------------
jesteście trochę śmieszni napisałem skuter a wyszło 'kibel' no ale trudno ;]


RE: Simson Enduro/kibel? - lukasz247___ - 31-12-2011 21:57:59

szwab z silnikiem s51 4b po przeróbkach Big Grin w chinolu jak zaczniesz remont silnika to końca nie widać i po kilkuset km to samo ja bym polecał szwaba co prawda części też tanie nie są ale to nie chińszczyzna :F odblokowany chinol po modyfikacjach 80 pójdzie a remont silnika generalka ponad 500zł to zależy też czy sam go bd robił Wink


RE: Simson Enduro/kibel? - 19ElectroBDG46 - 31-12-2011 21:59:38

ja sie pytam ile by wyszedl remont calego silnik na orginalnych czesciach nie jakis lipnych chinskich ;]
------------------------------------------------------------------------
niech sie wypowiedza posiadacze simsonow o v-max i czy jest wadliwy i co ;D Dzieki


RE: Simson Enduro/kibel? - Jacuś16 - 31-12-2011 22:13:21

Jak masz zamiar sobie sprawić chiński kibel to wiadomo że simek zywotniejszy i wogóle! No ale jak byś zainwestował w Japońska maszyne jakomś Yamaha Booster lub MBK lub w jakoms apke to już całkiem pozadne maszyny a co do remontu to simsonek napewno taniej wyjdzie niz ta chinszczyzna bo chinola trzeba robic co trochę zalezy od stylu i ilosci jazdy ale po 5 tys km to napewno trzeba robic silnik bo będzie ledwie sie toczyło


RE: Simson Enduro/kibel? - 19ElectroBDG46 - 31-12-2011 22:19:45

ale kto powiedzal ze ja chce skuterka kibelka ja chce simsonowski skuter !!
------------------------------------------------------------------------
To jest wlasnie to ze ktos ustawil to ze jak napisze Skuter to wychodzi 'kibel'


RE: Simson Enduro/kibel? - Jacuś16 - 01-01-2012 02:29:51

Kurde! To było pisac tak od razu! to niczym sie w remontach nie roznia bo maja takie same silniki!:F:F


RE: Simson Enduro/kibel? - 19ElectroBDG46 - 01-01-2012 14:59:38

a ktos moze sie wypowiedziec o v-maxie spalanie itd.???


RE: Simson Enduro/kibel? - MrF4k - 01-01-2012 15:19:17

v-max taki realny to ok 70 km/h na serii Smile a spalniae to ok 2.5 l/100km wiem jak kumpel ma jechałem to naprawde idzie ;D