Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? (/showthread.php?tid=28395)



Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - max112 - 12-08-2014 12:22:38

Chce kupić częsci do ogara 200 i nie wiem z jakiego sklepu. Są jakieś sklepy z oryginalnymi częściami ? Podajcie jakieś sklepy. z góry dzięki Smile


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - kuba65463 - 01-09-2014 00:15:38

To chyba nie ten dział, ale takie stronki to olx.pl i allegro.pl
polecam


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - Feiro - 01-09-2014 00:48:46

Nie ma już sklepów sprzedających oryginalne części. Aktualnie kupić można ich odpowiedniki. Na gmoto.pl znajdziesz spory asortyment. Kupuję u nich od dawna i nie narzekam. Z ewentualnymi reklamacjami też nie ma problemu(ostatnio nit platynki na nowym przerywaczu poluzował się po minucie pracy silnika. Poszedł mail z wyjaśnieniem, po 3 dniach miałem w domu nówkę przerywacz bez konieczności zwracania zepsutego towaru).


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - DominiX - 01-09-2014 08:44:58

mylisz sie kolego na allegro też można trafić cześci zmd. na suprabike.pl też są org cylidry itd Smile


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - mamut55 - 05-10-2014 23:17:50

A ja nie polecam gmoto.pl. Zamówiłem u nich dosłownie kilka części bodajże 6 ich było. Przyszła paczka, otworzyłem, a tam połowa części była nie taka jaką chciałem.... Przecież dokładnie widać na ich aukcjach jaka część mnie interesuje, a przychodzi zupełnie co innego. Brak słów. Kontakt porażka... Chciałem odesłać produkty których nie zamawiałem i żeby jak najszybciej przysłali mi nowe. Napisałem wiadomość w piątek. Potem weekend to wiadomo - nie pracują. Czekałem cały poniedziałek na maila z informacją jak mam im zwrócić części. Cisza... We wtorek wkurzyłem się i zapakowałem wszystko i wysłałem pocztą priorytetem. Przychodzę do domu to była jakaś 11.30, wchodzę na maila, a tam wiadomość, że po części przyjedzie kurier... Napisałem, że części zostały wysłane pocztą ponieważ w poniedziałek nie raczyli odpisać mi na dwa zdania... W czwartek przypomniałem się o części które mam dostać i zapytałem kiedy zostaną mi przysłane. Mamy niedzielny wieczór i dalej odpowiedzi nie dostałem. Czekam jutro na maila z informacją. Jeśli nie przyjdzie to we wtorek dzwonię zrobić tam porządek bo niby taka super profesjonalna firma zajmująca się częściami do motocykli i motorowerów, a nie potrafią nawet odpisać na głupiego maila...


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - romek - 06-10-2014 00:04:55

Generalnie większość rzeczy kupuję na allegro w sklepie AUTO-CAR (nick MUTLICAR). Problemów nigdy nie było jakoś. Mają spory asortyment co jest atutem - jak coś potrzebuję to nie muszę płacić dwa razy za przesyłkę w innym sklepie.


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - tramwajarz - 06-10-2014 00:12:07

motonet,s k uter debica mają oryginały


RE: Jakie polecacie strony do kupienia częśći? - kadet88 - 14-10-2014 10:47:16

http://www.polmozbytbielsko.pl tutaj też mają niektóre polskie rzeczy