Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F (/showthread.php?tid=27645)



Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Bartek - 16-07-2014 17:19:50

Witam.
Otóż potrzebuję mały drobiazg a mianowicie rączkę do przesuwania siedzenia.
Dodaję zdj ze strony jakiegoś sklepu



Jeśli ktoś by miał to chętnie przygarnąłbym taki bajer bo ja swój zgubiłem Dodgy
I jeszcze jakby ktoś miał taką malutką lampkę do schowka to też przyjmę chętnie :F
Kontakt na pw lub w temacie


RE: Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Błażej - 16-07-2014 19:25:48

hmmm. pojde na zlom i kupie ci takie rzeczy


RE: Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Bartek - 16-07-2014 20:32:26

Błażej będę wdzięczny nawet za samą rączkę bo tego mi potrzeba najbardziej Wink


RE: Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Bartek - 28-07-2014 22:31:49

Nie chce mi się zakładać kolejnego tematu. Poszukuję bocznych kierunkowskazów w błotnik o kolorze białym lub dymione. Jeśli ktoś by miał w fajnej cenie do sprzedania to chętnie przygarnę.

Kontakt w temacie lub na pw


RE: Kupię/przyjmę plastikową rączkę do regulacji fotela w Astrze F - Bartek - 03-05-2015 14:42:16

Up..
Może ktoś coś ?