Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
komar 2350 by pladzorrr - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: komar 2350 by pladzorrr (/showthread.php?tid=27511)

Strony: 1 2


RE: komar 2350 by pladzorrr - pladzorr - 27-01-2017 15:56:43

Po prawie roku nieobecności czas ożywić temat... jakie było lato 2016 każdy wie... u mnie na Mazurach non stop padało więc komar praktycznie 11,5 miesiąca przestał w piwnicy. Wczoraj liczyłem to przez cały rok 2016 przepalił aż 2 litry paliwa. Ale przy okazji wymiany ośki w przednim kole udało naprawić mi się linkę napędu licznika i w końcu zaczął bić kilometry Big Grin. Iż zbliżają się targi motoryzacyjne w Ostródzie(Auto Moto Arena, to znów będę się wystawiał tym razem na strefie typowo klasycznej), to był powód aby w końcu go odkurzyć, zrobić kilka zaprawek. Na dzień dzisiejszy zostało tylko założyć nakrętkę na główkę ramy (aktualnie jest nakrętka od składaka) oraz zmatowić wszystkie zaprawki i wypolerować całość Big Grin
[attachment=14376]
[attachment=14377]

Poniżej jedyna migawka z wakacji... Na zdjęciu za komarem Bizon ZO56.. z komarem łączą go 2 cechy... rok produkcji 1976 oraz kolor czerwień meksykańska Big Grin Ciekawostką jest to, że kombajn na początku 2000 roku został przyprowadzony z Danii Big Grin
[attachment=14378]
[attachment=14379]


RE: komar 2350 by pladzorrr - kacperszkudlarek - 27-01-2017 16:50:45

Panie Smile, jeśli to twój kombajn to masz exportowaną wersje bizona Big Grin.
Spoko komar Big Grin.


RE: komar 2350 by pladzorrr - Emikel - 27-01-2017 18:42:04

Świetny komar no i ciekawe historie, ale weź pozbądź się tych niebieskich dodatków bo to fatalnie wygląda. Do reszty nie mam zastrzeżeń wszystko miód malina. A co do karterów to pierwszy słyszę żeby pękły mi nigdy się nic z nimi nie działo. Powodzenia w dalszym egzystowaniu z komarem Big Grin