Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! (/showthread.php?tid=27475)



Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - Taśma - 12-07-2014 18:47:22

Sprzedam... Kombinezony. Jeden zwykły czysty OMP bez żadnych naszywek, nie wiem na jaki wzrost, wiem że ja mam 187cm i jest trochę za duży... To pewnie na jakieś 190-195 będzie dobry. Jak go kupiłem śmierdział fajkami, prałem go ręcznie, prałem chemicznie, płaciłem za pranie 80zł i nadal śmierdzi -,- Trochę nim wygrałem. Cały sezon 2012 w nim przejeździłem i byłem wicemistrzem! :F

50zł + przesyłka, może być odbiór osobisty... Bydgoszcz, koło Romet'u

2'gie miejsce to ja best



Ej, nie zgadniecie! Ten też sprzedam! Kupiłem go na ibeju niemieckim, miał być dobry, a nie był, raz go na siebie założyłem bo po prostu za mały jest... Także oryginalny Włoski MIR od Birel'a. Co wincyj? Zmęczony? nieee, trochę na plecach ma plamek od oleju, ale to norma...
Także 50zł + przesyłka albo odbiór... Ta sama formułka co wyżej.




RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - nie_mientki - 12-07-2014 18:49:10

To ten drugi na jaki wzrost mniej więcej? Ile bym miał zniżki?


RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - Taśma - 12-07-2014 18:52:00

Założyłem go właśnie Big Grin I trochę za krótki... Na jakieś 170-180 myslę że będzie.
Dla Ciebie 55 z przesyłeczką ;*


RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - nie_mientki - 12-07-2014 18:56:00

Mam 180. Szkoda, bym w uazie jak pro-WRC wyglądał.


RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - Taśma - 12-07-2014 18:59:26

aaa, mam jeszcze buty. Sparco. Oryginały też. Raz na nogach miałem bo za duże trochę to kupiłem mniejsze a te zostały :F


RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - stqc - 12-07-2014 19:14:06

A SPARCO, na ile cenisz hmm ? Rozmiar, stan itp Smile


RE: Kombinezon dla proelosuper rajdoffca! OMP i MIR! Oryginalne Włoskie! - Taśma - 12-07-2014 19:20:19

ale buty. Za 180? 180 z przesyłką. Mam jeszcze karton, ale trochę zniszczony :F Na razie to się piorą, więc zdjęcia późnym wieczorem najwcześniej. Rozmiar 45. Tak pisze...

Edit, jak ktoś je chce w ciągu 10 min, oddam, ale jak nie to sobie w nich pochodzę, dobre są *.*