Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ESKA Sport Czechosłowacja - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: ESKA Sport Czechosłowacja (/showthread.php?tid=27203)

Strony: 1 2


ESKA Sport Czechosłowacja - xsaman - 05-07-2014 11:03:31

Witam
Na wstępie powiem że wiem że to nie romet ale widze że mamy na forum kilka ekspertów od kolarek a chciałbym sie dowiedzieć ile jest warta i czy warto ją sprzedać. A mowa jest o rowerze ESKA SPORT.
oto kilka fotek
http://imgur.com/a/11nPV
zaciski hamulców zzr odblask Stadion siodełko stadion
tylna piasta pisze coś podobnego na Velo czechosłowacja
przednia coś na E ale jest napisane ciągiem jakby jedną linią tak jak na tylnej piaście. I polska kierownica z jakiegoś turystyka.
Dostałem ją za free więc zadużo nie straciłem Tongue

powiedzcie mi jak możecie:
ile to jest warte? Huh
czy jest sens sprzedawać czy lepiej ją zostawić?
i czy ktoś chce kupić Big Grin

czekam na wasze komentarze.


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Zweitakter - 05-07-2014 12:52:10

jeśli rozmiar dla ciebie odpowiedni to se zostaw, poniewaz z tylca jest piasta flip/flop mozna zrobić taki myk ze z jednej stony dajesz wolnobieg z drugiej ostre koło
Qrwa nie rozumiem gosci co gonią dobre rowery i uzerają sie ze złąmasami dwośladowymi


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - xsaman - 05-07-2014 13:19:36

rozmiar zajefajny a ile ona jest warta chyba zostawię ale jak mnie przygniecie to sory tak wgl to rzadkie to jest czy mniej ?


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Wigrus - 05-07-2014 13:25:03

Ma klasę! Ja bym odrestaurował i się nią po prostu cieszył, bo jest czym!Smile


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Zweitakter - 05-07-2014 13:34:02

w polsce mało dobrze zachowanego favorita i tymbardziej eski bo starsza jest a warte tyle ile kto da
gdyby np moj mlody potzrebował taki rozmiar ze 100 bym dał, chłopie prawie kopletna jest i ogarniasz stylowego flip flopa w orginale qrwa!!!!!
wigrus kup od cembała ten rower zanim zrobi coś głupiego.....


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - DaFiX - 05-07-2014 13:38:41

"205zł jest warta, a ten odblask 60zł"

Tak serio, po co wstawiać tak durne posty? Wydaje mi się, że tutaj chwalimy się swoimi rowerami a nie pytamy za ile możemy to sprzedać...


Stare rzeczy są warte tyle ile ktoś jest skłonny za nie zapłacić a kosztują tyle ile właściciel sobie wymarzy Smile

Jeżeli chcesz aby trafiła w dobre ręce, daję 50zł Smile


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Semmao - 05-07-2014 13:39:53

Zarąbisty rowerek, szkoda, że daleko mieszkasz, bo jakbyś był bliżej i dalej planował sprzedaż, to bym go zgarnął! Big Grin


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - xsaman - 05-07-2014 13:42:02

Tylko chodzi oto że brakuje mi siana a nie przekonuje mnie ten rower niema tego "czegoś" chętnie ją opyle DaFiX nawet niedaleko masz Big Grin ja do Gliwic mam 20 km ale dziś widły przesmarowałem i udało mi sie je wyciągnąć więc moge wysłać nawet tanio Więc jakby ktoś był zainteresowany to pisać

Zobacze jak z forsą przyciśnie może wystawie na allegro jak nie bedzie fajnej ceny to anuluje

Kurde muszę przemyśleć to bo niby fajny ale no niewiem


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Zweitakter - 05-07-2014 13:50:02

chce ktoś wyceny w warszawie romek na gibalskiego i budek na lusińskiej maja uprawnienia rzeczoznawcy dajesz gościowi 200 i masz wycene Smile


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - DaFiX - 05-07-2014 13:52:01

Tak jak pisałem, 50zł i mogę po niego wpaść. Semestr się skończył, więc w Gliwicach teraz nie mieszkam. Miałbym jakieś 3 godziny w jedną stronę. Nie tyle się jechało po rower Smile


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - xsaman - 05-07-2014 14:00:30

dobra pociąłem ramę robię Cafe racer i piasta do śmieci idzie jak ściągałem wolno bieg to gwint poszedł za 3 dni będzie czarny Yeah
-
-
-
-
-
-
-
-
Nie no taki żart aby Zweitakter po karetke zadzwonił
ogólnie to zostaje i będzie czekać na fundusze liczyłem to w 70 zł sie zmieszczę i będę śmigał po ulicach ale muszę najpierw kupić to co zaplanowałem na wakacje i niestety nie rower


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Krystian Colo - 06-07-2014 08:45:57

Nie jest zły, ja bym sobie zostawił i po troszku remontował aż wyjdzie coś fajnego.


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - Zweitakter - 06-07-2014 12:36:24

biznesmen nie jest zainteresowany posiadaniem kolekcjonerskiego roweru tylko biznesami
kupcie to qrwa od niego ......


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - xsaman - 06-07-2014 13:24:54

Widze kolega dalej nie umie zrozumiec tego że ten rower mnie nie kręci tak jak np. mój wigry-lux.
Po 2 jakbym chcial tylko biznes zrobic to dostal byś link do licytacji.
Po 3 pisze że jedak ją zostawie to dalej jakies problemy do tego ze mi sie to jakos super niewidzi.
Po 4 gdzie i za ile mozna dostac zębatke do tylnej piasty aby zrobic ostre bo wolnobieg jest w db stanie.
Po 5 niewiem czy jest sens poprawic gdzie niegdzie lakier bo rama jest troche podrapana.
Po 6 zrozumcie TAK ZOSTAWIAM i remontuje ją ale dopiero w sierpniu jak nie dalej.


RE: ESKA Sport Czechosłowacja - DaFiX - 06-07-2014 14:03:16

(06-07-2014 13:24:54)xsaman napisał(a):  Widze kolega dalej nie umie zrozumiec tego że ten rower mnie nie kręci tak jak np. mój wigry-lux.
Po 2 jakbym chcial tylko biznes zrobic to dostal byś link do licytacji.
Po 3 pisze że jedak ją zostawie to dalej jakies problemy do tego ze mi sie to jakos super niewidzi.
Po 4 gdzie i za ile mozna dostac zębatke do tylnej piasty aby zrobic ostre bo wolnobieg jest w db stanie.
Po 5 niewiem czy jest sens poprawic gdzie niegdzie lakier bo rama jest troche podrapana.
Po 6 zrozumcie TAK ZOSTAWIAM i remontuje ją ale dopiero w sierpniu jak nie dalej.


1. To po co Ci on?
2. Nie trzeba być Sherlockiem, wystarczy zajrzeć w linki sygnaturki, wystawiłeś za 205zł (27 czerwca).
3. To po co Ci on?
4. Sklepy rowerowe, allegro, znajomi, przypadkowi ludzie?
5. Znasz się? Robiłeś to kiedyś? Jak nie, to lepiej na nim nie eksperymentuj.
6. Super. Mam nadzieje, że go nie zniszczysz...


Dodatkowo: Człowieku, cały wątek poświęciłeś pytaniami na temat handlu i masz jeszcze pretensje, że ktoś Ci zwrócił uwagę?

Moderatorzy: Czy zajmie się któryś takimi tematami?