Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Sprzedam gry na Play Station 2 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Sprzedam gry na Play Station 2 (/showthread.php?tid=27023)



Sprzedam gry na Play Station 2 - Rometowiec97 - 30-06-2014 13:02:12

Sprzedam moje gry na Play Station 2 . Płyty lekko porysowane, ale działają bez problemów . Pudełka nie popękane , wszystkie książeczki są w środku . Z tytułów to :
FIFA 08
W kwestii zwyczajnego gameplay’a poczyniono zauważalne postępy. Poprawiono m.in. funkcjonowanie obrońców - teraz charakteryzują się oni lepszym pressingiem, a przełączanie się pomiędzy defensorami nie sprawia już takich trudności jak w FIFIE 07. Dla ułatwienia nam orientacji na boisku zatroszczono się także o umieszczenie na ekranie wskaźnika, informującego nas, czy zawodnik, do którego chcemy podać, znajduje się na spalonym. EA Sports zadbało ponadto o większy wachlarz ruchów bramkarzy, co sprawia, że możemy samodzielnie decydować o ich poczynaniach podczas stałych fragmentów gry, a także wpływać na to, czy np. w sytuacji jeden na jeden golkiperzy będą czekać do końca na ruch oponenta czy może od razu postanowią interweniować wślizgiem.
Def Jam Fight for New York
D-Mob zwiał z więzienia. Jednak jak się chwile później przekonał, władzę w podziemiu NY przejął konkurent – Crow. Tego już jest za wiele. Czas zrobić porządek...

Gwiazdy hip-hopu po raz kolejny stają do walki. Na wrestlingowych deskach spotykają się takie sławy jak: Snoop Dog, Ludacris, Carmen Electra, Busta Rhymes, Method Man, Lil Kim i kilkadziesiąt innych gwiazd – w sumie ponad 70 grywalnych postaci. Oczywiście, oprócz artystów nie zabrakło także znanych zawodników wrestlingu.
Need for speed Undercover
Need for Speed: Undercover to dwunasta odsłona serii gier wyścigowych od Electronic Arts. Produkcja przygotowana przez kanadyjski oddział firmy zrywa z ideą legalnych, torowych wyścigów, którymi uraczono klientów w ProStreet i przenosi fanów szybkiej jazdy z powrotem do podziemia. Opisywany produkt jest pierwszą z odsłon cyklu, która ukazała się nie tylko na komputerach osobistych i konsolach, ale również na telefonach komórkowych iPhone.

Zamiast wrzucać graczy od razu w wir zmagań o tytuł króla ulicznych wyścigów, deweloperzy położyli szczególny nacisk na fabułę, mającą za zadanie wprowadzić odbiorców w świat kierowców, którzy zmagając się w zawodach typu Bitwa na autostradzie lub Wyprzedzanie, codziennie balansują na granicy prawa. Historię w Undercover opowiedziano przy użyciu przerywników filmowych z udziałem prawdziwych aktorów. Wśród osób przewijających się na ekranie wystąpiła m.in. piosenkarka Christina Milian, która wcieliła się w postać pięknej Carmen.

The Fast and Furious
The Fast and the Furious: Tokyo Drift to produkt, wykorzystujący motywy z trzeciej części znanego kinowego cyklu, do którego należy m.in. pamiętny film The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli). Tytuł został przygotowany przez ekipę Eutechnyx, pod patronatem Namco.

Programiści pozwolili nam na wcielenie się w kierowcę, biorącego udział w serii nielegalnych wyścigów. Dzięki swoim nadzwyczajnym umiejętnościom i odrobinie szczęścia w krótkim okresie stajemy się gwiazdą samochodowego podziemia. Umożliwiono nam poprowadzenie ponad 100 licencjonowanych samochodów, którym pięknem dorównują jedynie młode panie, stanowiące nagrodę dla najlepszych kierowców. Każdy z wozów składa się z 10 tysięcy wielokątów. Prócz tego wehikuły różnią się modelem jazdy i innymi atrybutami, takimi, jak szybkość, przyspieszenie, waga itp. Swoje cacka możemy tuningować, używając do tego celu ponad 500 nieprzyzwoicie drogich części, które zwiększają poszczególne parametry aut.

Killzone
Killzone to rozbudowana gra akcji/FPS, której fabuła przenosi graczy do niedalekiej przyszłości. Prowadzony bohater zostaje wplątany w wojnę dwoma ludzkimi frakcjami: Helghast oraz ISA, zaś faktyczna rozgrywka rozpoczyna się w momencie podstępnego ataku wojsk Helghast na planetę kontrolowana przez ISA, tj. Vecte.

Do pokonania oddano 11 zróżnicowanych scenariuszy, podzielonych na około trzy pod-etapy, podczas których „przełączamy się” pomiędzy członkami prowadzonego oddziału. Twórcy programu oddali pod opiekę graczy czteroosobowy zespól, zaś w danej chwili dostaniemy możliwość kierowania tylko jednego wojaka. Każdy żołnierz posiada inną specjalizację na polu walki (komandos, szpieg, etc.).

Need for speed Underground 2
Need for Speed: Underground 2 jest sequelem przebojowej gry wyścigowej, którą w ciągu pół roku od momentu oficjalnej rynkowej premiery (listopad 2003) nabyło legalnie ponad pięć milionów ludzi w skali całego globu ziemskiego. Niniejszy produkt nawiązuje zatem do szeroko rozumianego zjawiska tuningu samochodowego oraz filmowych hitów o tytułach: The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli) i 2 Fast 2 Furious (Za szybcy, za wściekli).

Jednakże wydatnie zmodyfikowano formę zabawy, zwracając ją w pewnym sensie w stronę serii Grand Theft Auto i Driver. Albowiem teraz użytkownik dowolnie eksploruje skąpaną w nocnym mroku metropolię, złożoną z pięciu odmiennych dzielnic o dość dużej powierzchni. Podczas zwiedzania można napotkać kierowców, stanowiących np. potencjalnych rywali w starcie z linii najbliższych świateł lub interesujące źródło informacji nt. miejsc zbiórek entuzjastów prędkości. Wirtualne rozmowy przynoszą również wiadomości, dotyczące lokalizacji sklepów z artykułami motoryzacyjnymi. Trzydzieści licencjonowanych maszyn czterokołowych (m.in. spod znaku Mitsubishi Motors, Nissan, Subaru i Honda) wraz z bardzo bogatym katalogiem części (felgi, oświetlenie neonowe, spoilery etc.) powoduje, że ogólna liczba unikalnych kombinacji oscyluje w granicach siedemdziesięciu miliardów.

Gateway Black monday
Historia, na której oparty będzie „The Getaway: Black Monday” pozwoli na poznanie losów trójki całkiem nowych bohaterów: sierżanta policji Bena Mitchela, zawodowego boksera Eddiego O’Connora oraz dziewczyny z przedmieścia, sprytnej złodziejki Sam. Każde z tej trójki ma jakieś własne problemy, które przy wydatnej pomocy graczy postara się rozwiązać.

Tryb fabularny zawiera 22 misje rozlokowane na 25 milach kwadratowych współczesnego, odtworzonego z fotograficzną dokładnością Londynu. Gra techniką narracji i dynamiką rozgrywki przypomina hollywoodzkie superprodukcje, Co ciekawe, mimo spójności fabuły, następujące po sobie zadania wcale nie będą czasowo uporządkowane chronologicznie.