Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Umowa na współwłaściciela? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Umowa na współwłaściciela? (/showthread.php?tid=26909)



Umowa na współwłaściciela? - Taśma - 26-06-2014 19:42:39

Ej, bo Ogar jest na tatę, ale ja jestem współwłaścicielem. To mogę napisać umowę KS ze mnie? Czy musimy mieć na ojca? XD


RE: Umowa na współwłaściciela? - fosa - 26-06-2014 19:47:12

no jesteś nieletni, wiec na dole powinna być zgoda rodzica. Raczej możesz z siebie.


RE: Umowa na współwłaściciela? - Taśma - 26-06-2014 19:57:53

Raczej... -,-


To że nie pełno letni jestem gówno znaczy. Oba charty mam na siebie i żadnej zgody nie potrzeba.


RE: Umowa na współwłaściciela? - ArcziManYea - 27-06-2014 11:01:23

Nie możesz go sprzedać do 18. musisz być pełnoletni, żeby sprzedać motor którego jesteś współwłaścicielem. Jeżeli teraz byś chciał go sprzedać musisz mieć sądowne pozwolenie. Wiem bo mój komar jest w podobnej sytuacji.


RE: Umowa na współwłaściciela? - Taśma - 27-06-2014 11:26:43

Dobra, myślałem żę coś ciekawego się dowiem a tu same bez sensowne podpowiedzi krejzi

To będzie tak samo jak jestem właścicielem i nie mam 18 muszę mieć pozwolenie od sądu? radocha jakoś 2 ogary tak sprzedałem inie było problemu ;D


RE: Umowa na współwłaściciela? - Matinek - 27-06-2014 14:06:56

Tak Taśma musisz mieć pozwolenie, papierek z sądu. Arczi bardzo dobrze mówi. Na umowie musi byc podpis dwóch właścicieli czyli cb i twojego taty i dodatkowo papierek z sądu (pozwolenie na sprzedaż). Jeżeli masz zrobione to w ten sposób to masz wszystko legalnie i nie musisz sie niczym przejmować. Smile Pozdro Wink


RE: Umowa na współwłaściciela? - Taśma - 27-06-2014 14:14:00

Podpiszę się i tyle. Nie dam im nic i tyle. Nie będe sie pierdzielił.


Ale to w takim razie jak coś na siebie kupuję i nie mam 18 to przy sprzedaży też muszę mieć pozwolenie sądowe? xD