Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Uuwaga na oszusta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Uuwaga na oszusta (/showthread.php?tid=26811)



Uuwaga na oszusta - ksylen_sc - 23-06-2014 12:55:56

Na forum jest użytkownik o nicku sawlan, to zwykły oszust, naciągacz i złodziej! Oferuje on części w stanie idealnym żąda wysokich cen jak przystało na ideał, a następnie jak już wymusicie na nim wysyłkę otrzymacie niekompletny złom nic nie warty. Mnie oszukał na 280 złotych! Zwykły złodziej! UWAŻAJCIE NA NIEGO! PAMIĘTAJCIE SAWLAN.


RE: UWAGA NA OSZUSTA!!! - kamil97 - 23-06-2014 13:04:15

Rok temu kupiłem od niego cylinder do 223. Twierdził że to oryginalny czeski WZMACNIANY cylinder po 1 szlifie. Zawołał chyba za niego 150 zł. Jak na razie jeżdżę na nim do tej pory i nic się nie dzieję. Ale fakt interesy to on robi bo mi się chwalił.


RE: UWAGA NA OSZUSTA!!! - sawlan - 27-06-2014 22:54:27

(23-06-2014 12:55:56)ksylen_sc napisał(a):  Na forum jest użytkownik o nicku sawlan, to zwykły oszust, naciągacz i złodziej! Oferuje on części w stanie idealnym żąda wysokich cen jak przystało na ideał, a następnie jak już wymusicie na nim wysyłkę otrzymacie niekompletny złom nic nie warty. Mnie oszukał na 280 złotych! Zwykły złodziej! UWAŻAJCIE NA NIEGO! PAMIĘTAJCIE SAWLAN.


k**wa trzeba bylo nie kupować a nie się teraz żalisz jak dziecko, zdjęcia były cena też i opis więc się nie czepiaj. A silnik jest dobry a że z ciebie mechanik za 5 zł co silnika nie umie uruchomić to inna sprawa.


RE: UWAGA NA OSZUSTA!!! - nie_mientki - 27-06-2014 23:06:33

(23-06-2014 12:55:56)ksylen_sc napisał(a):  Na forum jest użytkownik o nicku sawlan, to zwykły oszust, naciągacz i złodziej!
Mocne słowa i prosimy o udokumentowanie zarzutów.

(23-06-2014 12:55:56)ksylen_sc napisał(a):  (...) jak już wymusicie na nim wysyłkę (...)
Co znaczy "wymusicie"? On nie chciał wysłać pocztą że go trzeba było zmuszać?

Jeśli masz udokumentowany opis(maile, PW) że faktycznie części są w idealnym stanie to:

Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne).


RE: UWAGA NA OSZUSTA!!! - ksylen_sc - 27-01-2015 11:50:08

(27-06-2014 22:54:27)sawlan napisał(a):  
(23-06-2014 12:55:56)ksylen_sc napisał(a):  Na forum jest użytkownik o nicku sawlan, to zwykły oszust, naciągacz i złodziej! Oferuje on części w stanie idealnym żąda wysokich cen jak przystało na ideał, a następnie jak już wymusicie na nim wysyłkę otrzymacie niekompletny złom nic nie warty. Mnie oszukał na 280 złotych! Zwykły złodziej! UWAŻAJCIE NA NIEGO! PAMIĘTAJCIE SAWLAN.


k**wa trzeba bylo nie kupować a nie się teraz żalisz jak dziecko, zdjęcia były cena też i opis więc się nie czepiaj. A silnik jest dobry a że z ciebie mechanik za 5 zł co silnika nie umie uruchomić to inna sprawa.

przysłałeś niekompletny i nic nie warty złom poza tym nie było żadnych zdjęć jesteś zwykłym oszustem gówniarzu. Przez takich pseudo pasjonatów jak ty to forum wiele traci.


RE: UWAGA NA OSZUSTA!!! - xsaman - 27-01-2015 12:15:19

Jak taki zły towar to daj foty jaki miał być a jaki jest.....

Ps. Otrzymujesz złotą łopatę za odkop roku

No i oczywiście medal