Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Części Romet - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Części Romet (/showthread.php?tid=26339)



Części Romet - Adi - 08-06-2014 12:34:34

Cześć forumowicze.
Posiadam najróżniejsze części do motorowerów Romet. Części oczywiście używane, ale nadają się do dalszego użytku. Ceny są naprawdę bardzo niskie, a przy zakupie większej ilości możemy się dogadać co do łącznego kosztu. Polecam przede wszystkim pakiety części jakie oferuje (1 część w pakiecie to koszt niecałych 2zł):
Pierwszy pakiet
Drugi pakiet
Trzeci pakiet
Polecam także pakiet kół (5 sztuk 40 zł, czyli 8zł/sztukę, można kupić osobno za 15zł +wysyłka) koła w dobrym stanie więc naprawdę warto:
Pakiet kół
Ponadto zapraszam do przeglądania moich aukcji (co jakiś czas coś przybywa/ubywa). Posiadam także części komputerowe i inne "duperele" widoczne na aukcjach.
Aukcje allegro - adison420
Każdy forumowicz przy zakupach powyżej 100zł (o ile jest to więcej niż 1 przedmiot) może dobrać gratis 1 przedmiot o wartości do 10zł, proszę wtedy napisać i przez allegro i na forum.
Zdjęcia, dokładny opis -allegro
Kontakt -tutaj lub allegro
Jeżeli nie mam czegoś na aukcji to nie mam tego w ogóle.


RE: Części Romet - Rogatywka5 - 14-07-2014 00:21:11

Ja jestem zainteresowany tymi kołami rozmiar 17
Jaki koszt przesyłki ?


RE: Części Romet - Adi - 14-07-2014 11:29:47

Rozumiem, że przeglądałeś moje aukcje i chodzi Ci o te z aukcji? Jeżeli tak to ceny jak na aukcjach a koszt przesyłki obu tak jak koszt przesyłki 1 sztuki, czyli 25zł. Czyli koła razem z wysyłką wychodzą 105zł.