Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) (/showthread.php?tid=26174)



Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - Cykada - 01-06-2014 13:21:05

Jak w temacie, kupie części do ogara 205, praktycznie cały ogar bez przodu, kół, błotników, silnika.
Czyli:
rama, wahacz, podnóżek kierowcy, bak bez rdzy i z uszczelką dookoła, pedał hamulca, uchwyt na tłumik, tłumik (w bardzodobrym stanie), tlumk szmerow od gaźnika, nóżka do stawiania ze sprężyna, kanapa(ale tylko w idealnym stanie z napisem romet), osłone łañcucha, srubka plastikowa do kufra bocznego, klakson w bdb stanie najlepiej z okablowaniem, plastikowe końcówki do błotników.
Najchetniej kupił bym kompletnego ogara z odkreconym przodem i bez tych cześci ktore wymieniłem, żeby były wszystkie śruby i inne drobne elementy.
Czesci metalowe nie pogięte, nie przeżarte, żeby po piaskowaniu nadały sie do proszku.
Plastiki w bdb stanie, chromy też bo tych czesci nie mam w planie odnawiać.
Nie pisać ze masz pojedyńczą część, interesuje mnie raczej kompleksowa oferta z jedną wysyłka, późniwj bede kompletował ew brakujące elementy.
Oferty na pw z cenami i zdjęciami DOBREJ jakości, a nie robione schabowym.


RE: Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - patrykkol997 - 01-06-2014 16:14:42

Mam: wahacz, pedał hamulca, uchwyt na tłumik, stopka centralna ze sprężyną, kanapa.
Jak zainteresowany to PW.


RE: Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - SzymkQ - 01-06-2014 16:33:40

mam ramę romet 205, pedał hamulca tłumik w dobrym stanie, bak do malowania bez rdzy, nóżkę centralną, osłonę łańcucha i coś chyba jeszcze mam, ale pewny nie jestem, jak coś to pw


RE: Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - Cykada - 01-06-2014 16:37:45

Napisałem oferty PW, ze zdjęciami i cenami.


RE: Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - bubel500 - 01-06-2014 23:06:07

mam bak, ramę, wachacz, mocowanie tłumika. pisz pw


RE: Ogar 205 części (prawie cały bez przodu i kòł) - Cykada - 02-06-2014 00:25:22

Czegoś ktoś tu czegoś nie rozumie? Czytaj jeden post nad Twoim.