Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Komplet kluczy. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Narzędzia i akcesoria (/forumdisplay.php?fid=204)
+--- Wątek: Komplet kluczy. (/showthread.php?tid=25520)

Strony: 1 2


RE: Komplet kluczy. - jurek_j - 16-05-2014 11:18:22

A ja mam pytanie, narzędzia lux-toolsa, dokładniej to klucze, płasko-oczkowe, gięte, czy nasadki, nadają się, czy straszny chłam? Wpadł mi jeden klucz ostatnio, gięta 18-19 i nie wiem, zostawiać ją na wystawę, czy śmiało używać.


RE: Komplet kluczy. - plusminus - 25-05-2014 12:55:46

Witam.
Wczoraj przypadkowo zaszedłem do sklepu narzędziowego, okazało się, że jest dużo przecen i był akurat zestaw kluczy GEKO po dość ciekawej cenie. Zaryzykowałem zakup, zobaczymy jak się będą sprawowały. Jeśli coś pęknie, to płakał nie będę za tą cenę.


RE: Komplet kluczy. - light - 29-05-2014 21:51:48

Dobre klucze można kupić za 200 zł, nie trzeba od razu sięgać po jakieś drogie zestawy. Ja mam komplet od Prolina za mniej więcej tę cenę, w porównaniu do najdroższych zestawów oszczędność mam 50%, a jak dotąd nic się nie połamało, więc sama korzyść. Też nie grzebie z tym zestawem parę godzin dzień w dzień, ale mógłbym polecić jakiemuś półprofesjonaliście nawet.


RE: Komplet kluczy. - xsaman - 09-07-2014 15:24:30

Mój ojciec ma auto części więc dużo tam odkręcania i piepsz*nia się z śrubami i nakrętkami i jedynymi kluczami które wytrzymały ponad rok to zielone honitony za niecałe 3 setki inne yato srato stanley i coval po prostu sie wyginały lub pękały
sam używam tych zielonek i są niezawodne można dokupić osobno każdy element a nawet zapadki z grzechotki.
Krótko mówiąc niezawodne klucze z nie wysokiej pułki chyba że kogoś stać na klucze po 600 złociszy to w tedy wiadomo że nie do poruwnania.


RE: Komplet kluczy. - Taśma - 09-07-2014 16:26:03

Nauczysz się pisać? Bo boli ;_;

Najlepszym wyjściem to są najtańsze zestawy z biedronki/lidla czy innych "marketów" i do nich dokupienie tylko markowych grzechotek...


RE: Komplet kluczy. - DominiX - 09-07-2014 16:38:43

(09-07-2014 15:24:30)xsaman napisał(a):  Mój ojciec ma auto części więc dużo tam odkręcania i piepsz*nia się z śrubami i nakrętkami i jedynymi kluczami które wytrzymały ponad rok to zielone honitony za niecałe 3 setki inne yato srato stanley i coval po prostu sie wyginały lub pękały
sam używam tych zielonek i są niezawodne można dokupić osobno każdy element a nawet zapadki z grzechotki.
Krótko mówiąc niezawodne klucze z nie wysokiej pułki chyba że kogoś stać na klucze po 600 złociszy to w tedy wiadomo że nie do poruwnania.

poruwnania rozjebany

My mamy jakieś tanie i dawają radę przy ciągnikach itd Wink


RE: Komplet kluczy. - skuter007 - 10-07-2014 13:04:21

(09-07-2014 16:38:43)DominiX napisał(a):  poruwnania rozjebany

My mamy jakieś tanie i dawają radę przy ciągnikach itd Wink
"Dawają"? Serio? Dają jak już...

Ja mam zestaw z bazaru i całkiem dobrze spisuje się przy jednośladach, samochodach czy ciągnikach. Jedyna rzecz jaka mnie w nich denerwuje, to walizka, w której odłamały się zamknięcia.