Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! (/showthread.php?tid=2512)

Strony: 1 2


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - kamil99718 - 26-12-2011 22:17:34

mój tata kupił do 60-tki nową kabinkę za 2500, a stara w lepszym stanie od twojej poszła za 300 na allegro, sory za szczerość ja bym wolał dołorzyć 400 i kupić czeską i ją dobrze uszczelnić niż marznąć w starym orzechu

za drogo


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - bykuu - 26-12-2011 22:36:58

no ja też mam nową w 60-tce i tata za nią dał 3000zł jakoś ale to 2-3 lata temu było.
a co do stanu, uszczelniania i marznięcia to ona jest w dobrym stanie, no nie wiem w jakim była Twoja, ale moja dobrze się trzyma, niepordzewiała ani nic. uszczelniona była dobrze, rura do grzania była i zimą jak się orkę robiło to w samej koszulce można było siedzieć bo ciepło było w niej, więc nie wiem co Ty mi opowiadasz o jakimś marznięciu w niej..
co do ceny to patrzyłem na allegro wiem po ile takie chodzą jak moja..
a podana cena NIE JEST OSTATECZNA....


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - kamil99718 - 27-12-2011 00:24:14

życzę powodzenia wstaw ją na allegro

a co do tego marznięcia to jak w zimę dasz 60-tce w pi**e dasz to jak ma nie być ciepło

my do nowej kabinki na zimę przepyszczamy przez środek rure wydechową i wypuszczamy tyłem jak da się jej pi**e to jest tak gorąco że trzeba z tyłu okno otwierać


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - zbydrze - 01-01-2012 00:29:49

Mam taką na swoim 3P...
To tak jakby wcale jej nie było.. tylko na głowe nie pada, ale nijak tu radio wsadzić... ani wentylator zrobić, całe szczęście że ma szyberdach Big Grin


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - bykuu - 01-01-2012 04:17:45

no stary słuchaj, najważniejsze to żeby właśnie na głowę nie padało. poza tym jak dobrze uszczelnisz to też jest git. my ją mieliśmy wiele lat.. z 15 spokojnie. myślę że ona ma dużo więcej i nie narzekał na nią ani dziadek ani tata. tata ją później tak jak mówię uszczelnił i był git. zimą cieplutko, na głowę nie padało było dobrze. potem tata sprzedał cyklop i za tą kasę kupił kabinę właśnie i tur do C-360 a tej chcemy się pozbyć bo miejsce tylko zajmuje.
także nie wiem jak u Ciebie ona wyglądała i jak to było zmontowane, ale u mnie spisywała się dobrze. : )
co do radia to mamy teraz w tej nowej, i nie ma takiego dobrego uszczelnienia żeby z radia coś można było tak dobrze zrozumieć podczas pracy czy jazdy. na postoju jest git, no ale podczas pracy silnika to tam więcej hałasu tylko jest. : )
co do wentylatora to zależy o jaki Ci chodzi. ale ten od ocieplania był git. jakbyś chciał taki chłodzący zamontować wewnątrz kabiny to przecież też byś zamontował taki w miarę nie duży. także zależy jak kto woli i jak mu finanse pozwalają, jeden sobie kupi te jak to teraz robią, drugi jakąś czeską, trzeci taką jak moja, a czwarty jeszcze jakąś inną. ważne żeby na głowę nie padało i nie wiało. a kto jaką sobie będzie miał to już zależy od niego. : )


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - maly - 01-01-2012 06:28:15

Ja mam też orzeszka i normalnie radio zamontowane Tongue U mnie normalnie w czasie pracy było słychać, silnik aż tak głośno nie chodzi, a skrzynię i most mam od zetora to mówi samo za siebie Big Grin


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - zbydrze - 02-01-2012 00:43:34

Ja nie mówię że zmieniłem kabinę. Nadal mamy puszkę i wentylatorek był taki ruski malutki, bardzo fajnie sie spisywał przy prasowaniu, ale zabrałem go Tacie do swojego T25 Teraz ja mam 2 wentylatorki (oryginał CCCP Wink) , radio i kolumnę, a tata nie Tongue


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - peśku - 09-01-2012 23:18:53

BYku nie sprzedsz tej kabiny a ten kadet na tym zdjeciu to twój???


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - bykuu - 09-01-2012 23:22:02

(09-01-2012 23:18:53)peśku napisał(a):  BYku nie sprzedsz tej kabiny a ten kadet na tym zdjeciu to twój???


ze względu na cenę, czy na to że nikt już nie potrzebuje takiej kabiny? ; p



tak mój. ^ ^


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - peśku - 11-01-2012 22:26:57

ze względu że nikt nie potrzebuje. wystarczy troche dołożyc i masz nową... ładniejszą


RE: SPRZEDAM KABINĘ URSUS C-360! WARTO! - bykuu - 12-01-2012 20:16:45

oj potrzebują potrzebują, lepiej mieć kabinę i na głowę Ci nie pada i nie wieje, a i ciepło jest jak masz rurę.. : )
no i wiesz, dla jednego dołożyć jeszcze 2tys. to 'trochę' , a dla drugiego nie.. ; p

w każdym bądź razie kabina za 400zł jest do negocjacji póki co. : )