Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Koszty rejestracji auta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Koszty rejestracji auta (/showthread.php?tid=2471)



Koszty rejestracji auta - riley2pl - 27-11-2011 14:25:08

Witam

Może wie ktoś ile zapłacę za rejestrację GOLFA 2 1.3 poj.
Chodzi mi o to ile zapłacę za przerejestrowanie na siebie ale bez płacenia za tablice bo golfik jest z mojej miejscowości,oraz jakie koszty OC na młodocianego kierowcę.
Przegląd jest więc nie trzeba płacić.


RE: Koszty rejestracji auta - Gruchu - 27-11-2011 14:58:33

Powiem tak. Kupowałem Cinquecento 700 jak miałem 20 lat. Doradzono mi, abym zarejestrował na siebie bo nie będzie problemu ze sprzedażą. Zarejestrowałem na siebie. Pierwsze ubezpieczenie zapłaciłem 800zł/rok Następnego roku nie wiele mniej. Teraz płacę 400zł/rok Jeżdżę już 5lat prawie. Auta nie sprzedałem! A wydałem kupę kasy na ubezpieczenie:/ Morał z tej opowiastki taki, żebyś rejestrował na rodzica, który ma zniżkiTongue


RE: Koszty rejestracji auta - riley2pl - 27-11-2011 16:28:02

Tak myślałem żeby zrobić,ale tato ma wątpliwości bo mówi ,że jakbym puknął gdzieś to mu zniżki polecą.Ale dogadam się z nim tak ,że wrazie czego to mu zapłacę tą wiekszą sume jakby mu poleciały


RE: Koszty rejestracji auta - lukasz247___ - 27-11-2011 18:37:13

to tylko za nowy dowód zapłacisz i te naklejki na blachach musisz też urząd skarbowy opłacić od nabytku to nie są duże sumy od 2500zł było coś koło 50zł 40 z jakimiś groszami jak bravo przerejestrował u mnie tata, a co do ubezpieczenia to tak jak Gruchu pisze lepiej na współwłaściciela który ma zniżki Wink


RE: Koszty rejestracji auta - Gruchu - 28-11-2011 00:35:45

Powiedz tacie, że nawet jak stukniesz to po zniżkach pójdą mu tylko przez rokBig Grin później wróci do normyBig Grin


RE: Koszty rejestracji auta - Mlody995 - 01-12-2011 22:07:48

PZU miało fajną promocje dla modocianych kierowców w lato jak pierwszy raz rejestrowałeś dostawałes od razu 40% zniżek moj kolega z klasy ma tak a ja płaciłem dużo więcej