Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Komar] Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Komar (/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Wątek: [Komar] Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D (/showthread.php?tid=23363)



Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - DominiX - 03-03-2014 18:33:11

Siema mam do was kilka pytań ponieważ musze ustawic zaplon wiec:
Jeśli strzela z gaźnika to zapłon jest za wczesny czy za późny?
W którą strone kręcić statorem iskrownika żeby go ustawić?
Jak ustawiać platyny? (nigdy jeszcze nie ustawiałem platyn i nie wiem ktorą śrubke trzeba odkręcić itp)
Jak ustawić platyny bez szczelinomierza?
Może i były takie tematy ale pomoc potrzebna mi jest natychmiast Big Grin Z góry dzięki


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - DominiX - 03-03-2014 19:40:52

no pomoze ktos??


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - tramwajarz - 03-03-2014 19:43:02

http://www.chlopcyrometowcy.pl/search.php Proszę,już dawno byś wszystko znalazł


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - charper - 03-03-2014 21:36:30

jak z gaźnika to chyba za wczesny.
kręcić w stronę właściwą.
odkręcasz śrubkę trzymającą podstawe platynek i wtedy możliwa jest regulacja.
Szelinomierz musisz mieć skoro masz rometa.
519 postów masz. powinieneś się wstydzićWink


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - bartoszek5k - 03-03-2014 22:24:19

Ale żeby patrzeć na posty to trzeba znać najpierw ich treść merytoryczną a u niego połowa pochodzi z tematów o motorach i maluchach z których i tak nic nie wynikało
A poza tym pytanie o ustawianie zapłonu przy takiej ilości poradników i tematów na forum to żenada i przesada


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - DominiX - 04-03-2014 10:22:48

A moze bys jeszcze spojrzal w jakim dziale dodawalem te tematy co, zanim zaczniesz sie madrzyc?? jak byś nie wiedzial to w hp nie nabija postow...


RE: Kilka pytań dotyczących ustawienia zapłonu :D - tramwajarz - 04-03-2014 11:55:11

(04-03-2014 10:22:48)DominiX napisał(a):  A moze bys jeszcze spojrzal w jakim dziale dodawalem te tematy co, zanim zaczniesz sie madrzyc?? jak byś nie wiedzial to w hp nie nabija postow...

To jak jesteś taki mądry to trzeba samemu szukać,myślenie nie boli

Rączki masz,nóżki masz to zapier.....asz