Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
komar3 by Romeciak - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: komar3 by Romeciak (/showthread.php?tid=22694)



komar3 by Romeciak - romeciak - 10-02-2014 20:37:18

Siemka ! Dziś chciałbym wam przedstawić kolejnego już komarka 2350 ;-) teraz krótka jego historia
Pewnego razu jechałem chartem i spostrzegłem rometa stojącego obok szopki całego zakurzonego patrzę idzie taki starszy pan i wchodzi do szopki podjeżdżam chartem i pytam się pan czy chciałby pan go może sprzedać on bez większego zastanowienia powiedział "TAK" mówi że właśnie robi porządki i komarka chce wywieźć na złom mówię mu dam 0.75 i zabieram ;-) za jakieś 10min podjechał tata i spisał z z nim umowę
Komarek pali wyczyściłem gaźnik ze zbiornikiem i dałem nową świece komarek odpalił za 2-gim razem :-) z tego co wspominał były właściciel stoi tam od 25 :-) odstawił go na bok i kupił WSK ;-) komarek jest zrywny jego v-max to 50km/h jego rocznik to 1972 r teraz macie 2 zdjęcia hehe :-D
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09acb7d55c57db2d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/054c7497d711c23c.html


RE: komar3 by Romeciak - mlody191 - 10-02-2014 20:44:53

No rama nie za dobra, ale ważne se serce zdrowe Smile
Jakies plany co do niego?

Powodzenia


RE: komar3 by Romeciak - DominiX - 10-02-2014 20:45:01

fajny komarek będziesz restaurowal ??? Smile


RE: komar3 by Romeciak - romeciak - 10-02-2014 21:01:09

Jakieś plany wobec niego są ale na razie wszystko stoi bo na remont charta zbieram :-)


RE: komar3 by Romeciak - romeciak - 26-02-2014 22:20:19

Do komara dotarł cały nowy silnik ale bez karterów :-) jak myślicie ile można za niego wziąć z tym starym silnikiem ? (ile jest warty ?


RE: komar3 by Romeciak - kolesgit01 - 26-02-2014 22:48:59

widzę jakieś fajne amortyzatorki z tyłu, daj więcej zdjęć ;P


RE: komar3 by Romeciak - romeciak - 04-05-2014 21:42:40

w piątek pojechaliśmy z tatą zarejestrować komarka I zmienić blachy na nowe , i okazał się jeden problem model i typ był zupełnie nieczytelny ( rozmazał się ) no ale cóż przy dzisiejszej technice to nie żaden problem pani pracująca w WK wszystko sprawdziła i moim oczom ukazał się nowy dowód w którym pisze KOMAR 2361 w ten sam dzień poleciałem sprAwdzić tabliczkę znamionową ( po kupnie nie sprawdzałem tabliczki )no i nagle Patrzę a tu wybite 2361
No i tak oto w ten sposób stałem się posiadaczem komarka sport .
W planach jest zrobienie go na oryginał .
Przy dobrych finansach komarek powinien do końca roku powstać na koła .


RE: komar3 by Romeciak - mikbow - 04-05-2014 21:55:19

(04-05-2014 21:42:40)romeciak napisał(a):  w piątek pojechaliśmy z tatą zarejestrować komarka I zmienić blachy na nowe , i okazał się jeden problem model i typ był zupełnie nieczytelny ( rozmazał się ) no ale cóż przy dzisiejszej technice to nie żaden problem pani pracująca w WK wszystko sprawdziła i moim oczom ukazał się nowy dowód w którym pisze KOMAR 2361 w ten sam dzień poleciałem sprAwdzić tabliczkę znamionową ( po kupnie nie sprawdzałem tabliczki )no i nagle Patrzę a tu wybite 2361
No i tak oto w ten sposób stałem się posiadaczem komarka sport .
W planach jest zrobienie go na oryginał .
Przy dobrych finansach komarek powinien do końca roku powstać na koła .

Szczerze ci powiem że dużo sportów z papierami nie ma a z papierem gdzie jest wpisane 2361 to wogle


RE: komar3 by Romeciak - romeciak - 08-05-2014 23:09:20

Sorki , poprzedni post nie do tego tematu . No ale dobra jak już piszę to napiszę , komarek wczoraj został rozebrany i został z niego zdarty lakier , i usunąłem wszystkie dopuszczalne luzy do komarka dzisiaj doszły takie części jak :
Simery oryginalne gambit również oryginalne łożyska , wszystkie nakrętki fabryczny stan , i koło nowe oryginalne tył ( jutro najprawdopodobniej przyjdzie przednie )
Silnik będzie cały składany na częściach ZMD .